Уникальность текста 94% / 58%. Какво означава?!?!

[19:32:55] Уникальность текста (Фразы / Слова) 88% / 13%.
Поиск по фразам: 88% - удовлетворительная уникальность текста.
Поиск по словам: 13% - низкая уникальность текста, возможно рерайтинг.

При мен го изкарва така. Бихте ли разяснили последно кое какво показва. И кое е по-важно.
 
Разрови се във форума. Не малко теми са писани за това, което те интересува. Мненията на колегите са различни. Хубаво е да имаш над 90% към 100% съотношение (90%/100%).
 
Второто не е определящ фактор, а по-скоро има за цел да подскаже, че е възможно преразказване на текста по лош начин. Препоръчително е да се преработи и да се постигне 100% "по словам". Това може да се постигне със синоними, редакция на някои изречения и т.н.
 
Калояне, благодаря за инфото. И според моите проучвания в руските сайтове се оказа така, но реших да пусна един въпрос и тук.
 
Не забравяйте в горнипя десен ъгъл да игнорирате домейна в който
От: Уникальность текста 94% / 58%. Какво означава?!?!

Добре де някой може ли да ми обясни следното:
Взимам си статия от сайта качена преди 3 месеца (100% уникална) слагам я в адвего версия 1.3.0.85 и ми показва че статията е 100% уникална!!!
Слагам същата статия в адвего версия 1.2.0.93 и ми показва 0% уникалност + линк към моя сайт къдете се намира въпросната статия ?
Защо се получава такава голяма разлика ?
Не забравяйте преди проверка в горнипя десен ъгъл да игнорирате домейна в който сте качили текста!
 

Горе