Услугите на Боянов

Боянов

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
РЕГИСТРАЦИИ ПО ФОРУМИ!


Искате даден линк да бъде разпространен в подписа на регистрации направени по различни форуми?- Аз съм човека, който ще свърши тази работа.



Какво точно ще правя?

✔ Нов акаунт със специален email за тази цел, който ще бъде ползван само за вашата поръчка. Данните за email-а и регистрациите ще ви бъдат предоставени.

✔ Ще публикувам грамотно написани, смислени мнения. Няма да бъдат от рода на „браво“ ; „готино“ и т.н.. Целта ще е да се набият на очи.



Заплащане и поръчка:

Варианти:
Един форум, 2 мнения + аватар- 0.60лв.
Един форум, 5 мнения + аватар 1лв.

Цената ще бъде определяна по следния начин.
Пример: Искам да поръчам от втори вариант 50 форума.
1.00x50= 50лв.​
Сроковете за изпълнение на работа ще бъдат договаряни с клиента.

Ако имате напредвид в кои форуми ще се публикува, ще ми ги дадете и по тях ще работя, за това няма проблем. Ако не ще ползваме ето тези- http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19899



Защо мен?

На първо място няма да ви измамя или да не свърша работата, така както е договорена.
Мненията, които ще пиша няма да бъдат „отбий номер“. Ще гледам да бъдат такива, че да се набиват на очи.
Работата ще бъде свършена в договорения срок.
Лесно се общува с мен, разберете го както си прецените.

Ще се плаща единствено по банков път или пощенски запис. Вторият вариант ще ми е по-удобен. :)
За връзка с мен тук в темата или лично съобщение, може и скайп- we3st. с точката.
 
Последно редактирано:
От: Услугите на Боянов

Промоция! Всяка поръчка до 20 февруари, ще бъде с 10 стотинки намалена на форум.
 
От: Услугите на Боянов

Аз имам едно питане във връзка с услугата която предлагате:
- Ще можете ли да сложите подпис във форум в който нямате
регистрация до момента.
Питам понеже при тези форуми администраторите имат практика
юзър-а да има поне Х мнения или да е логнат Х дни за да има
правата да ползва тези функции като влагане на подпис,
публикуване на мнение в някои раздели на форума и т.н..
Не задавам въпроса само да си чеша езика а защото ми трябват
мнения във форуми които имат сходни с гореизложените правила.
 
От: Услугите на Боянов

Добър въпрос. Ами тези форум до сега не съм ги правил и не съм сигурен дали ще я има тази практика при тях. Надявам се не. :)
 
Последно редактирано:
От: Услугите на Боянов

Здравей промоцията продължава ли да се запиша
 
От: Услугите на Боянов

„Всяка поръчка до 20 февруари, ще бъде с 10 стотинки намалена на форум. “- Днеска сме 25ти. :)
 
От: Услугите на Боянов

Временно не приемам поръчки! Последните ги приключих, работя по още една, след това ще пиша. :)
 
От: Услугите на Боянов

Може ли да ми кажеш какъв е ефекта от тези подписи, аз имам от 100 форума линкове, но в темите не в подписи, доста добре е така, но за да стане сайта още по добре трябват 200 и повече, ти до колко бройки си стигал най-много? И там е проблема че те повечето форуми зарязани или с малък ранг
 
От: Услугите на Боянов

Не мога да ти кажа какъв е ефекта, защото не съм го правил за себе си. Не съм се допитвал до клиентие си дали е имало „файда“.

но в темите не в подписи
Ако тръгна в 5те си мнения да слагам линкове към определен сайт, ефекта ще бъде банване на профила.

И там е проблема че те повечето форуми зарязани или с малък ранг
Тук не знам, все пак клиента си запазва правото да каже точно в кои форуми иска да се прави този вид реклама.

ти до колко бройки си стигал най-много?
По принцип съм зает човек от към личен живот. В смисъл такъв постоянно ми излиза нещо и едва се задържам вкъщи. За това избягвам да взимам големи поръчки да не подвеждам клиентите. В момента взех една за 60 форума и това ми е най-голямата. Все пак се занимавам от скоро по-сериозно с това. :)

Ако има още нещо питай.
 

Горе