Услуги като програмисти.

fAdsmaker

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Предлагаме следните услуги:


• [ Създаване на уникален дизайн по зададена от вас тема и цветове. ]
• [ Създаване на уникално лого за вашият сайт. ]
• [ Създаване на уникални банери/сигнатури за вас или вашият сайт. ]
• [ От .PSD към HTML/CSS ( Javascript ако е наложително ) или така нарачено кодиране на дизайн. ]
• [ Създаване на уникална динамична страница/и за вашият сайт. ( PHP/MYSQL ) ]

Ако желаете да видите наши изработки или да поръчате пишете в темата или на лично.
 
Последно редактирано:
От: Услуги като програмисти.

Темата е оправена. Просто не бях натиснал да се запишат промените.

Да допълня цените са доста евтини и работим в PayPal/ePay.
 
аз предварително се извинявам за своята безпросветност, природна тъпота и липса на основни познания в областта, но защо "програмисти" ще се занимават със "създаване на уникално лого"?

Може ли портфолио между другото и цени. Не е лоша идея да пуснете линк към портфолио в темата. Все пак след първоначалния интерес малко потребители си правят труда да пишат лично/мейл/скайп и тн само за да зърнат нещо и да преценят, че не това им трябва.

Благодаря!

Едит: аз съм още по-озадачен. Честно казано отворих обявата защото пише "програмисти"

Като гледам от петте услуги три са категорично заявка за конкуренция на дизайн тук. Четвъртата е кодер ама айде някой профан може да каже, че това е програмист и петата (извадена от контекста) би могла да мине за програмиране. Имам усещането обаче, че не е баш тъй.

Да не става въпрос за пипване на готова цмс? Що не дадете някакво портфолио? С това описание не знам кой ще разбере какво точно предлагате - има поне още пет актуални оферти в този форум, които са далеч по-ясни
 
Последно редактирано:
От: Услуги като програмисти.

Аз имам един сайт, дето нещо му са се разместили дивовете (див тагове) и излизат един под друг, вместо един до друг. Пишете ЛС ако се занимавате подобни корекции.
 
От: Услуги като програмисти.

Добре де, къде изчезна? Пускаш тема, написал си ако искаме да поръчаме да пишем в темата или на лично, а никъв отговор!!!
 
От: Услуги като програмисти.

Аз имам един сайт, дето нещо му са се разместили дивовете (див тагове) и излизат един под друг, вместо един до друг. Пишете ЛС ако се занимавате подобни корекции.
Пробвай да зададеш в .css стила float: left; на този див, който е преди дива, който искаш да го качиш горе, но първо провери дали ще има място да се поместят на един ред.
Поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Услуги като програмисти.

не познавам програмист дето да се занимава с wordpress i joomla :)

аз пък не познавам програмист дето да прави лога, банери и дизайн - явно има да се уча още
 

Горе