Услуги от freelancer-и?

Според вас ?

Искам да попитам как мога да изкарам някой друг лев от интернет. Ето какво мога да правя - Photoshop и преводи (немски). Също така мога да ъплоадвам, но вече пробвах един сайт без успех. В Freelance имам регистрация, но не ме одобряват, тъй като нямам още изпълнени проекти. Кажете според вас, кой е най - добрият начин да си докарвам нещо допълнително. :)
 
Re: Според вас ?

Щом си добър с Photoshop - потърси контакти с някое дизайнерско студио.
Щом имаш добър немски - потърси контакти с някоя агенция за преводи.

И в двата случая ще получаваш повече пари, отколкото ако работиш като freelancer.
 
От: Според вас ?

Потърси и в Digital Point. От там съм изкарал най-много досега, но с английски. Може да има работа и за немски content creators, а изискванията не са така високи, като в една агенция за преводи.
 
От: От: Според вас ?

Смятам, че във форума има предостатъчно инфо:
Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)?? ?



Коя е най - добрата АфилиеЙт Програма (сайт) има ли на български език ? От коя е сигурно, че ще си получи парите човек :)
 
Re: От: От: Според вас ?

Коя е най - добрата АфилиеЙт Програма (сайт) има ли на български език ? От коя е сигурно, че ще си получи парите човек :)
Ето от тези програми е сигурно, че ще получиш чек: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=15

Ориентирай се към американсия пазар, там възможностите са много по-големи от тези на българския. Все още са малко българските афилиейт програми, почти никой не работи с тях, а и доколкото знам комисионните са сравнително ниски.
 
От: Според вас ?

в българия има само разни с по 5% в USA 40%
 
От: Услуги от freelancer-и?

Благодаря за отговора и за съветите, Takamato! :)

Ами аз питах, защото се чудех от къде да намеря 40 лв. и ми хрумна идеята да свърша работа на някого. Получих отсрочка за задълженията и тъй като не съм сигурен в способностите си - ще оставя темата по-скоро за информативни цели, отколкото за конкретни предложения ;)

Благодаря! :)


С какво се занимаваш по-точно?
 
От: От: Услуги от freelancer-и?

Има ли добър сайт за фрилансъри в бг пространството? На български от българи за българи тоест.
 
От: Услуги от freelancer-и?

да, изобщо не е лош. Работа почти няма, а ако има е супер мизерно заплащането. Например искат да им пишеш статии по 1000 думи за по левче.
 
От: Услуги от freelancer-и?

каквото е заплащането, такова ще е качеството
 
От: Услуги от freelancer-и?

crynet.eu новият сайт за freelanceri на български за България:D
 
От: Услуги от freelancer-и?

Търся уеб дизайнер, който има опит в направата на Интернет медии.
 
От: Услуги от freelancer-и?

emi tova e ideqta.Tova e edin vid "Pozvanete" no v tozi variant e po skoro "Porachete" crynet.eu
Ako saitut uspee da se razvie 6te bude polezen na mnogo hora da osu6testvqvat biznes kontakti i nai ve4e da pe4elqt po internet.
 

Горе