Услуги

От: Услуги

бдаа не се обиждай , но скайпа , който си дал (плейбойченцето) някакси не ми вдахва респект.

Безплатен съвет - като приятел : Направи си "официален" скайп и имейл, на които хората могат да се отзовът :). Касмет. Иначе "нещата" , които владееш са супер.
 
От: Услуги

Мой приятели
а
Това го има в твоя сайт. Нали знаеш, че да дадеш на някой сайт трябва да е грамотно написан!
А, с тези правописни грешки, и то какава! Разбирам запетая да оплескаш някъде ама то ... :lol:

И да те светна: Мои приятели
 
От: Услуги

hmm... ти май си решил да го гониш до дупка. Иначе е предприемчив- не може да му се отрече. :)
Трябва да се пусне една тема във форума за това кой е най- предприемчив.
Иначе като се сетих преди няколко дена за bdaa ми хрумна следното: Bold Dilettante Attacking Avidly
 
Последно редактирано:
От: Услуги

Много половинчато сте го подкарали, господа :) Я да внеса и аз моята лепта в помощта за редактирането на това богоугодно дело:

P-Design е сайта на дизайнера Ивайло Павлов. Защо го използваме?

Известен факт е, че когато човек има нужда от помощ търси човек разбиращ от това. Ето за това е изработен моя сайт. В него ще намерите информация за мен и уменията ми.

Трябва да стане:

P-Design е сайтът(1) на дизайнера Ивайло Павлов. Защо го ползваме?

Известен факт е, че когато човек има нужда от помощ, то търси човек(2), разбиращ от това(3). Ето затова(4) е изработен моя сайт. В него ще намерите информация за мен и уменията ми.

1) Ако е единствен. Ако са няколко, то "сайт"
2) тавтология (човек-човек)
3) от кое? от помощ?
4) тавтология (това, затова)

P-Design portofolio

Трябва да стане:

P-Design portfolio

Desing by Pavlov Design

Трябва да стане:

Design by Pavlov Design
 
Последно редактирано:
От: От: Услуги

A, не е "сайтът" колега, а "сайта" - в този случай няма пълен член :) Иначе другите забележки са правилни :)

Много половинчато сте го подкарали, господа :) Я да внеса и аз моята лепта в помощта за редактирането на това богоугодно дело:



Трябва да стане:

P-Design е сайтът(1) на дизайнера Ивайло Павлов. Защо го ползваме?

Известен факт е, че когато човек има нужда от помощ, то търси човек(2), разбиращ от това(3). Ето затова(4) е изработен моя сайт. В него ще намерите информация за мен и уменията ми.

1) Ако е единствен. Ако са няколко, то "сайт"
2) тавтология (човек-човек)
3) от кое? от помощ?
4) тавтология (това, затова)



Трябва да стане:

P-Design portfolio



Трябва да стане:

Design by Pavlov Design
 
От: Услуги

аз доколкото си спомням правилата - точно си е с пълен член в този случай
 

Горе