Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

stranen

Member
Интересувам се от живота на хора които са постигнали много.Между тях намирам нещо общо.Струва ми се ,че всички са манипулатори,лъжци и т.н.Възможно ли е ,човек да постигне много,да успее без да манипулира и лъже?Какво мислите по темата?
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Въпросът е меко казано странен/шега с ника "Странен"/
В днешно време повечето хора се интересуват от:
"Как да стана по-добър лъжец?", с което мисля, че се разбира мнението ми;-).
Ако някой ти твърди, че може да се постигне много, без лъжи и манипулации.....се опитва да те манипулира.
Обаче за кои хора говориш "постигнали много" - няколко примера? / трябва да пиша постове днес, че нямам достатъчно'=)
 
Започва се с глупостите пак. Това, че ти не намираш друг начин да се опаричиш, освен да мамиш хората, не означава, че не съществува такъв.
Човек като е мизерник по душа, ще лъже и за малко, и за много.

@bg.statii, в тази секция на форума мненията не се броят, така че не се хаби ;)
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Може, ама ти трябва партийно рамо :D
 
От: Re: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Започва се с глупостите пак. Това, че ти не намираш друг начин да се опаричиш, освен да мамиш хората, не означава, че не съществува такъв.
Човек като е мизерник по душа, ще лъже и за малко, и за много.

@bg.statii, в тази секция на форума мненията не се броят, така че не се хаби ;)
Пфф..не мамя никой...и не съм мизерник...
 
@stranen, не приемай това, което написах, като нападка към теб. Много рядко нападам потребители аз. В случая говоря като цяло за хората, които мамят, че ако го правят, то ще е и за малко, и за много пари/изгода.
 
От: Re: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Един пример-рекламите.При тях се използва манипулация.Често има и лъжа.При направата на сайтовете също има манипулация.
@stranen, не приемай това, което написах, като нападка към теб. Много рядко нападам потребители аз. В случая говоря като цяло за хората, които мамят, че ако го правят, то ще е и за малко, и за много пари/изгода.
@Kirev ок :)
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Младеж, успял се вика на хора, които оставят нещо след себе си. Успял е Бил Гейтс, успял е Ричард Брансън, успял е Ивайло Пенчев, успял е ей тоя човек, за който никой не е чувал. Ама проблема явно е в твоя телевизор, щото нали знаеш, каквото търсиш, тва намираш.
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Зная на кои хора се казва ,че са успяли.
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Да не вярваш ,че всичко около тях е истина.Виж ги ,че са като артисти.
 
От: Успял равно ли е на манипулатор,лъжец...?

Оправи си дефинициите. Всички сме 'артисти', всеки има маски в обществото за различни случаи и ситуации, а пък те съвсем. Но да си лъжец и манипулатор са съвсем различни неща.
 

Горе