Устройство за гледане на тв канали над 600+

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

до чух че имало някво устройство което се свърза към тв-то чрез интернет и хопала имате 600+ канал отключени за гледане.. както всички платени като мтел макс спорт, диема спорт 1-2, всички повечето чуждестранни канали също.. всякви спортни т.н. Напълно безплатно.. някой има ли повече информация?
 
има няколко сайта за канали и някой работят някой насичат но има да
 
Здравейте,

до чух че имало някво устройство което се свърза към тв-то чрез интернет и хопала имате 600+ канал отключени за гледане.. както всички платени като мтел макс спорт, диема спорт 1-2, всички повечето чуждестранни канали също.. всякви спортни т.н. Напълно безплатно.. някой има ли повече информация?

Всеки андроид бокс + читава IPTV
 
Това за което говориш е IPTV нужен ти е приемник и абонамент към някоя фирма за IPTV и ще имаш повече от 1000 канала.

Използвам IPTV защото живея в Белгия и имам ТВ каналите на почти всички държави в Европа но това за платените канали като Diema Sport не е вярно! Освен ако не е някое пиратско изпълнение :)

Това е приемника който използвам: Xiaomi Mi Box S EU
 
Това за което говориш е IPTV нужен ти е приемник и абонамент към някоя фирма за IPTV и ще имаш повече от 1000 канала.

Използвам IPTV защото живея в Белгия и имам ТВ каналите на почти всички държави в Европа но това за платените канали като Diema Sport не е вярно! Освен ако не е някое пиратско изпълнение

Това е приемника който използвам: Xiaomi Mi Box S EU
Диемата си я има и безплатно само да искаш :D
 
Диемата си я има и безплатно само да искаш :D
Напълно вярвам в това което казваш но тук е малко страшно с пиратството.
 
  • Like
Реакции: DJO
Има IPTV услуга с абонамент, който по спомен бе около 20-30лв месечно. Стриймва до 10 000 канала, като всички български (нашенски или други с локален превод) ги има, включително и всички HBO-та, Cinemax-и и други. Може например да се избират БТВ-тата дали са с ниско качество, средно или fullhd, а не местния доставчик да ги донамачква и истинско HD така и да не се получава. Има и VOD.
Има много такива IPTV абонаменти, като каналите варират. Един от тях например е Smart IPTV

Няма нужда от устройства към телевизора, а единствено телевизора ви да е смарт и да не е на 100 години. Всеки ТВ с Тизен, WebOS, Android, tvOS е ок. Не е задължително и да е телевизор всъщност. Може да си пуснете услугата към всяко смарт устройство или компютър.
 
20 лева на месец са много пари.. :Д при положение че търсим решение да е безплатно или поне да е към 5 лв на месец.. за 20 лв ще се обонирам във всички оператори.
 
20 лева на месец са много пари.. :Д при положение че търсим решение да е безплатно или поне да е към 5 лв на месец.. за 20 лв ще се обонирам във всички оператори.

Вземи я фокусирай тая енергия в нещо градивно най-накрая. Или поне, ако ще го караш през просото, карай на едро. А не изпълнения за 5-10лв на месец.
 
:D :D Devilx тия пари добре знаеш, че се избиват. Ще почнеш да стриймваш всички срещи от телевизията и ще печелиш яко от афилиейти към bet365. Имам едни приятели в чужбина с такъв сайт. Казват, че имало една фирма с абонамент 50 лева да получаваш линкове на стриймове за футболни мачове от целия свят. Така няма да ти трябва изобщо това, което търсиш.
 
:D :D Devilx тия пари добре знаеш, че се избиват. Ще почнеш да стриймваш всички срещи от телевизията и ще печелиш яко от афилиейти към bet365. Имам едни приятели в чужбина с такъв сайт. Казват, че имало една фирма с абонамент 50 лева да получаваш линкове на стриймове за футболни мачове от целия свят. Така няма да ти трябва изобщо това, което търсиш.
Я питай кой е този сайт?? Макар че това да стриймваш не е оферта особенно на БГ платен канал.. Единствено в Русия ако го направиш не могат да ти направят нищо.. тука ще има Акция ГДБОП разбиха група за стриймин на авторски дъра бъра, а аз ще съм човек с лаптоп за 500 лв от вкъщи хаахах


Междудрого Bet365 не позволяват да се рекламират в такива сайтове особенно там където пише безплатно.. Но пък efbet едва ще имат проблеми или 1xbet :Д
 
Аз предлагам такава услуга - Интерактивна телевизия или както вече сте я споменали IPTV посредством set-top-box или устройство (андроидче), което накратко, прави връзка между оператора и клиента, ползвайки интернет.
Вече масово хората ползват тази услуга, поради доброто качество, интерактивните функции и допълнителни екстри.
В България е слабо развит този пазар, поради манталитета на хората. Купуват си телевизор за 2-3-4к и гледат "снежинките" на кабеларката и му се радват. Услугата извън границите на страната е в евро и хората я плащат тази цена, защото започват да осъзнават качеството и да го ценят.
Има много риселъри и цените започват от 5 евро с 2-3 минути закъснение на каналите и достигат до 25-30 евро от лакомия на препродавачите.
Радвам се че оценявате труда си, особено, когато искате да го продадете, но не правете оценка, ако нямате представа за материята.
Поздрави
 
Последно редактирано:
Аз предлагам такава услуга - Интерактивна телевизия...
Прави ми впечатление, че препродавачите в България включват доста лимитиран брой канали в плановете си. Иначе цената не е лоша, може би на едно ниво с тази на големите играчи в страната.

Тъй като хвалих из коментарите по-горе iptv-абонамента, се почувствах длъжен и да спомена за някои подробности около този тип услуги.

Сред услугите от чужбина, за които говорих ако имате у дома три телевизора и ви се постави изискване за всеки да правите отделен абонамент, някак сякаш не е много удачно да се плащат 30евро (примерно) за канали, които можете да получавате срещу 13лв от местния оператор на iptv (при еднакво или много близко качество на стрийма).
За смарт телевизорите приложенията, които служат като stb симулатор струват еднократно по 5-6 до 10 евро на телевизор. STB-то и "Андроидчето" не са единствени варианти за гледане на iptv, същото е възможно и под tvOS (apple tv) и всяко устройство, на което можете да инсталирате въпросните симулатори.
 
  • Like
Реакции: Pin2
Прави ми впечатление, че препродавачите в България включват доста лимитиран брой канали в плановете си. Иначе цената не е лоша, може би на едно ниво с тази на големите играчи в страната.

Тъй като хвалих из коментарите по-горе iptv-абонамента, се почувствах длъжен и да спомена за някои подробности около този тип услуги.

Сред услугите от чужбина, за които говорих ако имате у дома три телевизора и ви се постави изискване за всеки да правите отделен абонамент, някак сякаш не е много удачно да се плащат 30евро (примерно) за канали, които можете да получавате срещу 13лв от местния оператор на iptv (при еднакво или много близко качество на стрийма).
За смарт телевизорите приложенията, които служат като stb симулатор струват еднократно по 5-6 до 10 евро на телевизор. STB-то и "Андроидчето" не са единствени варианти за гледане на iptv, същото е възможно и под tvOS (apple tv) и всяко устройство, на което можете да инсталирате въпросните симулатори.

Съгласявам се с всичко написано по-горе. Искам само да отбележа, че ние не предлагаме устройства, а само услугата. Да, разбира се, че ако имате смарт телевизор, няма да е нужно да се взима устройство. Плаща се само абонамент. В чужбина хората наемат апартаменти или къщички и в 90% имат нужда само от едно устройство и една услуга. 9% искат 2-ри приемник, за което има отстъпка и останалият 1% е почти като 0. Ако ще имаш у вас 3 телевизора и си в чужбина, има 2 случая. Или живеете 2 семейства на един адрес или имаш достатъчно пари да си платиш пакета от 30 евро. Нека не забравяме, че цената на неограничен интернет в чужбина започва от над 45 евро.

Да не забравяме, в кой форум сме. Все пак идеята е да има предлагани услуги и добър пазар.
Готов съм на всеки да предоставя безплатна услуга за кратък период с цел да се направи разлика между оператори и качество.

p.s. извинявам се че обърнахме темата, искам да споделя, че не съм тук за да продавам или рекламирам.
 
Аз съм на Bulsat IPTV Fusion и съм доволен. Но съм и техен клиент на сателита. Сумарно ми излиза 19.80 на месец.

Един приятел от друг град ми е демонстрирал това устройство със многото канали, но не съм питал откъде е и колко струва. И дали плаща на месец или на година.
 
А VPN смятате ли в калкулацията, за БГ е иди-дойди ама за ЕУ май е задължително.
 
А VPN смятате ли в калкулацията, за БГ е иди-дойди ама за ЕУ май е задължително.
Какъв VPN калкулираш?
Извини ме, но VPN-а какво според теб има общо с IPTV ?
Може да си се объркал, но все пак тука говорим за друг тип протокол.
 
Говоря за това, да гледаш платените канали, безплатно.

Или твърдиш, че с услугата която предлагаш всички такси за излъчване на платени канали са покрити?

Никак даже не съм се объркал :D
 
  • Like
Реакции: Pin2
Говоря за това, да гледаш платените канали, безплатно.

Или твърдиш, че с услугата която предлагаш всички такси за излъчване на платени канали са покрити?

Никак даже не съм се объркал :D
Извинявай. Ти говориш за хора, които гледат с VPN стримове.
Заблудил съм се, защото подкарахме темата за IPTV доставчици :)
При нас всичко е съобразено със законите на РБ.
 

Горе