Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама...

От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Такива кондензатори има в почти всеки един домакински ел. уред. Прахосмукачка, климатик, печка и т.н. ..

Иначе при старите електромери има малко файда, защото те мерят активната енергия. Тези кондензатори/транзистори преобразуват активната в рекатвна енергия и така се получава тънкия момент. Новите електромери отчитат и двата вида енергия и за това намаление на сметка няма.
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Споделям мнението на Странникът, че това с лъженето на хората и отмъкването на парите им е супер неморално и според мен трябва да има наказания.

Вярно, щом някой не е достатъчно прозорлив ( демек не е достатъчно умен ) за да се върже си е за негова сметка, но все пак не бих се занимавал с такива глупости.

в САЩ реално съдят за неща, които са рекламирани, че ще дадат даден ефект, но не го постигат.
 
От: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Идеята на джаджата е да се продава не да работи. Преди около 1-2 години познавам човек продал над 2000 броя на цена 49.99 при 2 броя 1 беплатен. Има още една простотия НЕО Сокет поставя се в гнездтот за запалката на автомбила и пестля гориво :lol: цена от 12 до 25 лв
Брей това с нео сокета ми оправи деня :lol:
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Особено агресивна стратегия с гръмки лъжливи послания от типа: "Токът поскъпва".
Дано някой да ги натопи, да ги глобят ХХХХ лева, да се научат малко.
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Хах на баба ми сметката за ток е 5лв на месец сериозно Ви говоря :D
Това сигурно не работи :D
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

най-добрия начин за пестене на ток пак си остава разумното харчене. (не забравяй да изключвай лампата на тоалетната)


иначе решението ако живееш в къща според мен е соларните панели.
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Особено агресивна стратегия с гръмки лъжливи послания от типа: "Токът поскъпва".
Дано някой да ги натопи, да ги глобят ХХХХ лева, да се научат малко.

Глоба от ХХХХ бълха ги е ухапала. При условие, че печелят ХХХ ХХХ, нямат фирми, нямат служители. Продавайки 2000 броя по 25 лв - 50 000. Да ги глобят 2000-3000-5000 и да са вложили 15 000 ( което е много завишено) накрая пак 30 000 чиста пара прибират

Ето го чудото 28598124.jpg нео сокет
 
Последно редактирано:
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Глоба от ХХХХ бълха ги е ухапала. При условие, че печелят ХХХ ХХХ, нямат фирми, нямат служители. Продавайки 2000 броя по 25 лв - 50 000. Да ги глобят 2000-3000-5000 и да са вложили 15 000 ( което е много завишено) накрая пак 30 000 чиста пара прибират

Като мобилните оператори, трескат им глоби, дори и 200 к да ги боцнат, пак муха ги е ухапала :) Всичко е изчислено и предвидено.
 

Горе