Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Има нещо което върви от няколко седмици човек, аз лично имам съмнение, че почват да си връщат стараия алгоритъм, но това е малко в теорията на конспирацията. Действай си нормално както правиш и сега, ще си върнеш нещата само да им мине екшъна. :)

Не се надявай сега проверих един стар сайт дето е по старите правила правен пак си е на майната си няма подобрение. Даже по на майната си е отишъл.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

има екшан в серпа, но утре ще си го говорим братле :)
Не се надявай сега проверих един стар сайт дето е по старите правила правен пак си е на майната си няма подобрение. Даже по на майната си е отишъл.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Ухапи и ти на гошо животното.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

То животното на Г. не е за хапане - то е за кастрация или :twisted:
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Проверете си линк профилите (new/lost/trust), наситеност на ключови думи, тайтъли, дескрипшъни, h тагове. Все ще намерите нещо да оправите, докато друса земетресението :)
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Животното мамата си трака, не пуска...

Това за above the fold също не ми е ясно. Гугълския бот визуализира правилно страницата ми (с изключение на снимките, но това е ясно), но въпреки това - дръжки, на майната съм си... Добре, че е и без това ми е слаб сезон лятото на магазина...
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

И при мен никакви промени до този момент! Ама здраве да е! Чудя се само дали е възможно поддомейна да ми дърпа основния сайт назаде? Едва ли е това, но... незная! По-знаещите да кажат!
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Rado, ти нямаш грам линкбийлдинг и качествено описание на продуктите, нормално е гугъл да те метне в трета глуха.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

До сега как бях ОК, а сега изведнъж ме нЕма? Без грам промяна по сайта (с изключение на нови продукти, бля, бля...).

Описания за всички продукти имам на БГ, на английски на около 5% от тях, сега пиша новите продукти и ще наваксвам и за старите, но пак казвам до този момент всичко беше ок, при последния ъпдейт В ЗЕМЯТА!!! Качествено, колко качествено да е... нито е наситено с ключови, точно каквото ги интересува хората, данните, х-ки и без джънк.

За линкбилдинга си прав, ще поцъкам и там малко, въпреки че до сега абсолютно същите неща, които съм правил за този сайт държат други сайтове в челните позиции за техните думички и то някои много добре...
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Ще те дигне пак, спокич, само не пипай нищо. Има яки промени в серпа от няколко седмици, но пипат от малкото към голямото. ;)
До сега как бях ОК, а сега изведнъж ме нЕма? Без грам промяна по сайта (с изключение на нови продукти, бля, бля...).

Описания за всички продукти имам на БГ, на английски на около 5% от тях, сега пиша новите продукти и ще наваксвам и за старите, но пак казвам до този момент всичко беше ок, при последния ъпдейт В ЗЕМЯТА!!! Качествено, колко качествено да е... нито е наситено с ключови, точно каквото ги интересува хората, данните, х-ки и без джънк.

За линкбилдинга си прав, ще поцъкам и там малко, въпреки че до сега абсолютно същите неща, които съм правил за този сайт държат други сайтове в челните позиции за техните думички и то някои много добре...
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Пичове, я вижте дали има някакво възвръщане към реалните резултати от преди 1 месец?

При мен май всичко от днес си е по старо му. Не виждам обаче новини в нета за нов ъпдейт.


EDIT: Aaaaand it's gone! След 1 ден на старите резултати отново шита е пълен. Тея какво правят сега? https://www.youtube.com/watch?v=-DT7bX-B1Mg

Вчера вечерта http://smallseotools.com/ даваше 1во място на дадени дълги думи, днес съм отново на 6то... А са де?
 
Последно редактирано:
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

От вчера отчитам завръщане на сайта ми към предишните резултати, дори на някои страници съм +1 нагоре в класирането. Да видим докога ще е така!
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

След пускането на новия алогиртъм миналия септември няма да има стабилни позиции за никой, дори големите брандове го усетиха това, и то не само покрай ъпдейтите. SERP-а става все по-динамичен, днес си първи, утре 5, вдругиден 10, после 2. И това дори при положение, че нищо не правиш по конретната страница, нито конкурентите ти. Със сигурност има много нови фактори, които оказват влияние за класирането.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Ам, ба няма такива работи глей кво става брандовете пак: :lol:

Просто серпа им е мазало, преди нямаше такива работи за това и нямаше проблеми, а това не го срещам за първи път :D в интерес на истината, ютуб нямат толкова резултати на една страница, явно от нова си им плащат :lol:

Смешни са вече, с тези простотии, как може един сайт да заеме една две :D

След пускането на новия алогиртъм миналия септември няма да има стабилни позиции за никой, дори големите брандове го усетиха това, и то не само покрай ъпдейтите. SERP-а става все по-динамичен, днес си първи, утре 5, вдругиден 10, после 2. И това дори при положение, че нищо не правиш по конретната страница, нито конкурентите ти. Със сигурност има много нови фактори, които оказват влияние за класирането.
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Не съм съгласен тук, и youtube вадят супер много резултати не на една ами на 5 поредни страници при някои заявки. Сега не става въпрос да ги хулим, понеже с това няма да променим факта, че основния процент органичен трафик идва оттам :)
 
От: Ухапа ме Гугъл животинка! Как да постъпя?

Е, как да не ги хулиш братле, аз разбирам един два резултата, ама близо две страници само v-boxa направо си е нелепо, такова нещо не съм срещал и за тубата, а тя си е техен сайт. Пък ти, ако искаш си напиши един километър уникална статия, и чакай да се появиш в топа, да не говорим, че на v-boxa на повечето им страници контента е копиран и дублиран в самия им сайт, а нали уж с спама се борели.
Това какво е или не е спам. Аз нямаще да ги хуля, ако нямаше такива глупости, ама ей на, и както казах това го виждам супер често вече, просто споделям когато се повдигне въпроса или се присетя. :)

Виж само за сравнение, на .com

https://www.google.com/search?&q=Kickboxer+2

Не съм съгласен тук, и youtube вадят супер много резултати не на една ами на 5 поредни страници при някои заявки. Сега не става въпрос да ги хулим, понеже с това няма да променим факта, че основния процент органичен трафик идва оттам :)
 

Горе