Продава се: ФБ групи.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Понатрупаха ми се доста групи и е време да продам някои от тях понеже нямам време да се грижа за тях.

Първите които обявявам за продажба са следните:

Видео 3500 члена - 30 лв.
Забавна тематика 3200 члена - 25 лв.
Олимпийски игри Пьонгчанг 2018 - 1200 члена - 8 лв.
Обща тематика - 1100 члена - 7 лв.
Световно първенство по футбол 720 члена - 5лв.

ВСИЧКИ ГРУПИ - 60 лв.


Само да отбележа, че като ви пратя линковете, трябва да станете членове на групата, за да видите пълния брой на хората вътре, тъй като броя не се показва правилно.

Отстъпка при покупка на всичките групи на веднъж.

Скоро ще публикувам и още групи за продажба.
 
Последно редактирано:
Трябват ми групи с много висока аудитория или нормални групи на футболна тематика - ако имаш нещо за мен - пиши на лично съобщение
 
За момента се продават двете гореописани групи. Скоро ще пусна и още, но имам много ангажименти и не остава време да прегледам всички и да реша кои да пусна за продажба.

На футболна тиматика имам само една, но е много малка. Не зная дали има и 500 члена.
 
На мен лично ми трябват големи групи над 10 000 човека , ако реално не са от футболна тематика. Също така виждам в профила ти "Добавяне на потребители във фейсбук групи" - ако говорим за голяма аудитория в дългосрочен план - може да работим заедно доста дълго време , стига да се договорим.
 
На мен лично ми трябват големи групи над 10 000 човека , ако реално не са от футболна тематика. Също така виждам в профила ти "Добавяне на потребители във фейсбук групи" - ако говорим за голяма аудитория в дългосрочен план - може да работим заедно доста дълго време , стига да се договорим.

"0.01 лева на фен - за всякакви неактивни групи с неопределена аудитория.
0.02 лева на фен - за всякакви активни групи с неопределена аудитория."
 
Последно редактирано:
На мен лично ми трябват големи групи над 10 000 човека , ако реално не са от футболна тематика. Също така виждам в профила ти "Добавяне на потребители във фейсбук групи" - ако говорим за голяма аудитория в дългосрочен план - може да работим заедно доста дълго време , стига да се договорим.


Пиши ми на ЛС, какво точно те интересува, със сигурност можем да измислим как да си бъдем полезни взаимно :)
 
Имам група която е със 40 800 члена на снимка събира 500 лаика лаивчета си правят нон стоп ако някои желае да пише на лс. Лек Ден !
 
Имам група която е със 40 800 члена на снимка събира 500 лаика лаивчета си правят нон стоп ако някои желае да пише на лс. Лек Ден !
Виж си личното съобщение
 
Двете групи все още се продават. Постоянно има заявки за членство от нови хора. Днес приех по 10+ във всяка.

Пускам и една малка група по повод предстоящите олимпийски игри в Пьонгчанг - 720 души - 7 лв и е цената.
Ако вземете другите две - тази ви я давам подарък.
 
Трите групи са 55 лв, а имат близо 6500 члена. Взимайте ги и пускам още по-добри за продажба.
 

Горе