ФБ страница - почти 36 к

Статус
Not open for further replies.

rossipel

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте
Продавам ФБ страница : 35 700 фена + пакет от 1000 снимки с лого на страницата
Български активни фенове: 46% жени 54% мъже, най-много фенове от 18 -44 г.
Цена : 300 лв
 
От: ФБ страница - почти 36 к

Писах ти в скайп :)
 
От: ФБ страница - почти 36 к

Ако може прати и на мен линк към страницата.
 
От: ФБ страница - почти 36 к

Здравейте
Продавам ФБ страница : 35 700 фена + пакет от 1000 снимки с лого на страницата
Български активни фенове: 46% жени 54% мъже, най-много фенове от 18 -44 г.
Цена : 300 лв
Крайно време е тук разни набедени "предприемачи", да използват този форум като арена за опити за подвеждане и възползване от недостатъчната информираност на някои хора евентуално и недостатъчната им некомпетентност за някои детайли относно предлаганата за продан стока!
Какво имам предвид в конкретния случай - както е видно, поисках на лично инфо коя е страницата и след ми беше даден линк към нея, че Страницата, обявена за продажба в тази тема е пълнена с лайкджакинг и името и е сменяно нерегламентирано, ползвайки бъг във ФБ! Тези факти е редно и задължително да бъдат обявени публично в темата от продавача, защото са много важни и всеки четящ темата да може сам да си прецени дали да си губи времето да иска на лично повече инфо и т.н.!! Освен това, премълчаването=скриването на важни факти си е дефакто подвеждане на евентуални купувачи, които не са много наясно с важността на тези факти! А купува може да бъде и неразбиращ от такива фактори, нали така? Помолих най-учтиво на лично продавачката да допълни тези факти в темата си публично, но тя се държа арогантно като ми каза , че, видите ли "Почти всяка страница е пълнена с лайк джакинг и всички са наясно с това, нито го крия нито е тайна. Който се интересува може да попита. Страницата вече е продадена така или иначе и темата не е актуална" - отговорих и с това, което писах малко по-горе и , че щом не желае сама да бъде коректна и да допълни инфото тук, ще го направя аз - в интерес на коректността и уважението към съформците и четящите.
А такива селските тарикатщини ги оценявам с подобаващата репутация, честито ѝ :D
Странно защо, вече повече от 40 мин., след като ми написа, че страницата била вече продадена, все още не го е обявила в темата си ;)
 
От: ФБ страница - почти 36 к

:lol: Много се кефя, че има ефект, когато изоблича тук набедени "предприемачи" и така помогна да възтържествува истината и коректността! Ето ви цитати на коментарите към разменените ни репутации:
Първо аз ѝ давам червена с коментар - "Вън от чадъра всички селски тарикатлъци и нагли и арогантни тарикатчета"
Ето нейния отговор, с червена пак - "абе селско тарикатче мазно сега разбрах защо всички във форума те мразят. Много съжалявам че навремето те защитих!" :lol:

Ето и моят отговор тук, публично :
1. Въобще не ми дреме кой ме мрази тук, даже напротив, кефя се , че ме мразят точно такива като теб, и на всички им е ясно защо ме мразите ;)
2. Навремето си ме била защитила ..!!?? Аз нямам нужда някой да ме защитава, миличка! Досещаш ли се защо. а? ;)
3. Щом знаеш, че всички тук ме мразели, трябва и да знаеш какво съм заявявал и то неколкократно! Да ти припомня все пак де:
- въобще не ме впечатляват червените репутации от такива като теб и разни лаладжийчета тук!
- имам хронична непоносимост към тарикатлъци и премълчавания като твоето и съм го демонстрирал и ще продължавам все така!
4. Схвана ли какво имах предвид, като ти писах "Вън от чадъра всички селски тарикатлъци и нагли и арогантни тарикатчета"? Явно не си, ще ти разясня - като искате да спечелите няколко мизерни левчета или стотинки на гърба и за сметка на слабата информираност и компетентност на някои хора като премълчавате, криете или се опитвате да преиначавате важни факти за стоката ви, ИДЕТЕ В НЯКОЙ ПАКИСТАНСКИ ИЛИ ПОДОБЕН ФОРУМ И ГО ПРАВЕТЕ ТАМ С ТАМОШНИТЕ ХОРА, А НЕ С БЪЛГАРИ!!!

Накрая да добавя и един искрен и полезен съвет, миличка - оценявам все пак СМЕЛОСТТА и КУРАЖА ти да правиш това, но не се напиняй, защото при теб всъщност се получава това от снимката - погледни я :D -             1234.jpg
 
От: ФБ страница - почти 36 к

@baydan Не мисля, че си прав това, че не е казала, че името на страницата е сменяно не значи, че иска да подведе някой може би не го е казала, защото не мисли, че ще има проблем с това име. И вече са рядкост страниците които не са правени с лайкджакинг така, че като мразиш селски тарикатчета айде вън от тази тема ходи да се заяждаш с друг.
 
От: ФБ страница - почти 36 к

:lol: Много се кефя, че има ефект, когато изоблича тук набедени "предприемачи" и така помогна да възтържествува истината и коректността! Ето ви цитати на коментарите към разменените ни репутации:
Първо аз ѝ давам червена с коментар - "Вън от чадъра всички селски тарикатлъци и нагли и арогантни тарикатчета"
Ето нейния отговор, с червена пак - "абе селско тарикатче мазно сега разбрах защо всички във форума те мразят. Много съжалявам че навремето те защитих!" :lol:

Ето и моят отговор тук, публично :
1. Въобще не ми дреме кой ме мрази тук, даже напротив, кефя се , че ме мразят точно такива като теб, и на всички им е ясно защо ме мразите ;)
2. Навремето си ме била защитила ..!!?? Аз нямам нужда някой да ме защитава, миличка! Досещаш ли се защо. а? ;)
3. Щом знаеш, че всички тук ме мразели, трябва и да знаеш какво съм заявявал и то неколкократно! Да ти припомня все пак де:
- въобще не ме впечатляват червените репутации от такива като теб и разни лаладжийчета тук!
- имам хронична непоносимост към тарикатлъци и премълчавания като твоето и съм го демонстрирал и ще продължавам все така!
4. Схвана ли какво имах предвид, като ти писах "Вън от чадъра всички селски тарикатлъци и нагли и арогантни тарикатчета"? Явно не си, ще ти разясня - като искате да спечелите няколко мизерни левчета или стотинки на гърба и за сметка на слабата информираност и компетентност на някои хора като премълчавате, криете или се опитвате да преиначавате важни факти за стоката ви, ИДЕТЕ В НЯКОЙ ПАКИСТАНСКИ ИЛИ ПОДОБЕН ФОРУМ И ГО ПРАВЕТЕ ТАМ С ТАМОШНИТЕ ХОРА, А НЕ С БЪЛГАРИ!!!

Накрая да добавя и един искрен и полезен съвет, миличка - оценявам все пак СМЕЛОСТТА и КУРАЖА ти да правиш това, но не се напиняй, защото при теб всъщност се получава това от снимката - погледни я :D Виж файлът 8689

Съгласявам се с baydan. Купих наскоро една ФБ страница, за която бяха премълчани някои неща, като например лайковете през последната седмица, от които после си направих извода как са "събирани" феновете. Въпреки всичко, мисля че не съм се излъгал много, защото платих сума от 180 лева за страница от 20 000 лайка, а и все пак си има и активни потребители страницата.

За всички, които искат да се сдобият с ФБ страница нека да дам няколко съвета:
1. Купувайте само страница, която познавате - това значи, че сте били фен на тази страница и сте гледали развитието й
2. Ако все пак решите да купите страница, която не сте й били фен, искайте всички възможни статистики и гледайте внимателно НАСТРОЕНИЯТА на потребителите, които пишат във форума за съответната страница

Има още много съвети, които могат да се дадат, но най-важното е да знаете, че стойностните ФБ страници вече са много малко, а всичко останало е въздух под налягане!
 
От: От: ФБ страница - почти 36 к

Съгласявам се с baydan. Купих наскоро една ФБ страница, за която бяха премълчани някои неща, като например лайковете през последната седмица, от които после си направих извода как са "събирани" феновете. Въпреки всичко, мисля че не съм се излъгал много, защото платих сума от 180 лева за страница от 20 000 лайка, а и все пак си има и активни потребители страницата.

За всички, които искат да се сдобият с ФБ страница нека да дам няколко съвета:
1. Купувайте само страница, която познавате - това значи, че сте били фен на тази страница и сте гледали развитието й
2. Ако все пак решите да купите страница, която не сте й били фен, искайте всички възможни статистики и гледайте внимателно НАСТРОЕНИЯТА на потребителите, които пишат във форума за съответната страница

Има още много съвети, които могат да се дадат, но най-важното е да знаете, че стойностните ФБ страници вече са много малко, а всичко останало е въздух под налягане!
Колега, аз много ясно казах, че е редно и коректно тези факти да бъдат обявени публично в темата, ЗА ДА МОЖЕ ВСЕКИ ЧЕТЯЩ САМ ДА СИ ПРЕЦЕНИ - дали да си губи време да пише лични и т.н., дали да я купи и т.н.! Ясно е, че за някои не са проблем тези факти, но това не значи автоматично, че за всички не са важни! Ясно е и , че може и никакви проблеми да има с такава страница, но МОЖЕ И ДА ИМА, ВЪЗМОЖНО Е!
Примера с твоя случай ...ок, не си се излъгал много, но не е ли редно и коректно да беше информиран от продавача предварително? Хубаво е и , че даваш тези полезни съвети, може и още доста да се добавят, но колко човека ще влязат в тази тема и колко ще прочетат съветите ти?? Ако продавачите са коректни и не премълчават, а предоставят всички факти, това първо ще спести време на много хора, второ - просто така е редно и коректно в един бизнес! Защо да обвиняваме политиците ни , след като самите ние се цакаме, подвеждаме, лъжем, мамим и т.н.?? Българин - българина!!??
 
От: ФБ страница - почти 36 к

@baydan принципно съм съгласен с теб и това което казваш. Наистина с тия страници е някаква лудница. Коментара ми е единствено върху очакването ти продавачите да са коректни. Не, че няма такива, но масово целта им е "стоката" да се продаде без значение дали е фб страница, картофи или сланина. Той си изкарва продукта на пазара и крайната му цел е да го продаде. Ако продава продукт, който очаква ти пак да се върнеш при него да, да направи нещо за теб, но иначе защо :) Да, наистина това е практиката както казваш Българина си е Българин/
 
От: ФБ страница - почти 36 к

Подкрепаям @baydan. Все пак можеше и да е по-зле - продавача да излъже, че феновете са естествено създадени. ;)
За тези, които се чудят дали да купуват Facebook страници с фенове и искат да разберат какво рискуват, препоръчвам да прочетат статията Купуване на Facebook фенове – лоша идея!
 
От: ФБ страница - почти 36 к

Подкрепаям @baydan. Все пак можеше и да е по-зле - продавача да излъже, че феновете са естествено създадени. ;)
За тези, които се чудят дали да купуват Facebook страници с фенове и искат да разберат какво рискуват, препоръчвам да прочетат статията Купуване на Facebook фенове – лоша идея!
Може да е нагла и некоректна, но не чак толкова проста, да твърди, че феновете са естествено създадени. Защото все пак сигурно знае, че всеки сам може веднага да разбере как са се движили феновете за последния месец , без да има инфо от анализите на страницата ;) А дали да си купувате такива страници , или не, е съвсем отделна тема и си е субективно, докато аз говоря за нещо съвсем обективно - коректността.
 
От: ФБ страница - почти 36 к

baydan, по отговора ти към моя пост, оставам с впечатлението, че не си разбрал какво пиша. Аз се съгласих с теб и не знам все още как прие мнението ми. Много може да се пише за ФБ страниците, изказах мнение и съответно дадох пример с моя случай.

Добре е да има тема, като например: Какво трябва да знаете, преди да купите ФБ страница. И в нея всеки да си дава мнението и да се обобщават нещата още в първия пост, за да ги виждат всичките.
 
От: От: ФБ страница - почти 36 к

То пък трябва да имаш отрицателно IQ, за да мислиш, че

Продавам ФБ страница : 35 700 фена + пакет от 1000 снимки с лого на страницата ... Цена : 300 лв

... защото платих сума от 180 лева за страница от 20 000 лайка ...

на такива цени можеш да купиш страница, която не е лайкджак...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе