ФБ трие хора от групите ми?

Голям е шанса групата ти да е била пълна с фейк профили и те да са били зачистени :)
 
Всички разбраха за този ъпдейт, само ти не си чул. Трият всички членове на групите, които са вкарани в групата без да им е изискано съгласие в миналото.
 
Всички разбраха за този ъпдейт, само ти не си чул. Трият всички членове на групите, които са вкарани в групата без да им е изискано съгласие в миналото.
Точно така, но само ако никога не са посещавали групата.
 
Точно така, но само ако никога не са посещавали групата.
смятай, щом изчезват по 1000-2000 на ден с каква паплач е пълна групата :D ще намалее спамерската схема.
 
Моята група от 2000 човека сега е 370 :D Пирфекшън

Представям си ако имах 20к и осъмне с 3700 :D
 
Докато не почнат да излизат на отрицателен баланс групите, то всичко е наред.
 
смятай, щом изчезват по 1000-2000 на ден с каква паплач е пълна групата :D ще намалее спамерската схема.
На мене ми изчезнаха 3000 еднократно. Лично аз се радвам, защото така остават само членове с повече ангажираност... ако вярваме на олигофренските алгоритми на Фейсбук :D
 
Цялата работа идва от това, че едно време страниците админи на групи можеха да добавят директно за членове на групата своите фенове - без да ги питат... сега просто поправят щетите от тази глупава функционалност.
 
Колкото поправиха лайкджакърските страници от преди 10 години, толкова и това:)
 
- 1800 :) Добавянето на хора в групи умре.
Вадят това, което е вкарано ръчно без одобрение.
 
Последно редактирано:
С реклама
Фейсбук не позволява да се рекламира фейсбук в трафик реклама. С две думи ташак работа. Трябва да правиш някакви увлекателни публикации в които да е линка на групата и евентуално ако някой цъкне "Прочети повече" да види линка и да влезе. Но, като качиш и някоя картинка на публикацията. Хората харесват картинката и ефекта е никакъв. :D 100$ реклама в фейсбук се сравняват на от 250 до 300 присъединени човека - ако аудиторията е супер таргет като моята и на djokando. Моля без фейсбук маркетинг експерти, защото съм заплащал вече и на агенция ефекта беше същия който си правя и аз самия.
 

Горе