Фб ми предлагат купон за 30 $ реклама

Преди малко фацето ми предложи купон за 30 $ реклама.
Досега не съм рекламирал.
Как се процедира?
 
Вискяре, рекламирам във фейса с дебитна карта, но до колкото си спомням има и други методи за плащано. Според мен ще ти търси номер на дебитна карта или банкова сметка, че да "си в готовност" на по-късен етап да рекламираш, плащайки им... Не се плаши - няма да ти дръпнат пари, без да им позволиш. ;) Разгледай добре след като приемеш купона, че имаш настройки за доста параметри на рекламата. Възрастова група, пол, радиус на обсег на аудиторията, лимит на сумата по кампанията... Всеки един пост може да бъде "буустнат" (рекламиран), можеш да избереш да рекламираш страницата си, можеш да рекламираш сайта си и прочие. Аз лично постигам доста добри резултати с фейсбук реклама, но това е относително (силно зависи от бранша). Но ако си настроиш добре кампанията, би трябвало да усетиш добре, а именно - харесвания на публикации, харесвания на страница, коментари... Лично при моите кампании съм постигал най-доби резултати (продажби) след като споделя някоя добра снимка на продукта ми и рекламирам въпросната публикация. Добави хубав текст, освен снимка, задължително линк към сайта ти и телефонен номер. Между другото след може би 8 или 9 кампании, които съм правил, фейса ми "пусна" само едни 5 долара "фъндък", изедника му с изедник, Зукербъргов... :)
 
Преди време и аз получих купон за $30. Страницата имаше 2-ма админи и двамата получихме купони. Общо $60 :D Пробвай да добавиш някой за админ и виж дали няма да му даде купон и на него.
 
Излизали са ми подобни съобщения, но съм ги махал, тъй като ги мисля за фалш, даже не съм им обръщал внимание. Има ли как да се видят отново?
 

Горе