Фейсбук акаунт

highlife

Member
Здравейте всички.
Исках да попитам как бих могъл или имам ли някакъв шанс да си върна старият акаунт, защото днес беше изтрит поради простата причина, че съм имал банове за пращане на приятели и днес пак ме наказаха, защото пращам много и накрая стана така.

Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.

Някой знае ли дали имам някакъв шанс?? :shock::(
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук акаунт

Пусни обжалване тук

Бъди учтив, моли им се и докажи, че акаунта е на истински човек (ако не е, съмнява ме да ти го върнат).
 
От: Фейсбук акаунт

Пробвах вече с това и все още чакам да ми пишат, но реших да отворя една тема и да видя дали има и други начини за възстановяване и затова се обърнах към всички вас :)
 
От: Фейсбук акаунт

Здравейте всички.
Исках да попитам как бих могъл или имам ли някакъв шанс да си върна старият акаунт, защото днес беше изтрит поради простата причина, че съм имал банове за пращане на приятели и днес пак ме наказаха, защото пращам много и накрая стана така.

Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.


Някой знае ли дали имам някакъв шанс?? :shock::(

Може и да има шанс. Следващия път престани с това праштане на покани за приятелство на всеки човек с една единствена цел да имаш много приятели. Няма смисъл от това.
 
От: Фейсбук акаунт

Може и да има шанс. Следващия път престани с това праштане на покани за приятелство на всеки човек с една единствена цел да имаш много приятели. Няма смисъл от това.

О боже господи! :lol:
Аз да не пращам за да имам повече приятели или нещо от сорта, аз не съм социално зависим ;) , просто имам работа и мой идеи ... ако обичаш не спами по темите, ако нямаш какво да кажеш ;)
 
От: Фейсбук акаунт

Много терсене взе да става във Фейсбукито.
Аз лично това с блокването на акаунти не го разбирам ... така или иначе хората ако не желаят да са ти във френд-листата просто отказват приятелство.
Какво е това блокиране и тия забрани са просто ...
 
От: Фейсбук акаунт

О боже господи! :lol:
Аз да не пращам за да имам повече приятели или нещо от сорта, аз не съм социално зависим ;) , просто имам работа и мой идеи ... ако обичаш не спами по темите, ако нямаш какво да кажеш ;)

Не спамя. Имам един познат който пращаше покани на всякакви хора с една единствена цел да има повече приятели. От Фейсбук го блокираха и той си направи нов профил.
Тогава щом имаш идеи предполагам, че колкото повече приятели имаш толкова повече хора имат шанс да се запознаят с идеите ти.
 
От: Фейсбук акаунт

има един шанс, който дават на профили за които се съмняват че не са реалнипускат ти 5 снимки на които трябва да познаеш от 4 имена кой е иако отговориш ти го връщат, ако си ги канил на ред и не ги познаваш си заминаваш, но пък на теб директно са го закрили
 
От: Фейсбук акаунт

С много приятели ли ти беше профила или не?
 
От: Фейсбук акаунт

Забрави за профила, забраната е вечна , никой няма да се занимава да я преразглежда, колкото и да им пишеш и да се молиш.
 
От: Фейсбук акаунт

Hi,

We're sorry, but the only way we will be able to reopen this account is if you reply to this email and attach a color image of a photo ID that confirms your full name and date of birth.

If you don't have a government-issued photo ID, we'll accept a copy of a photo ID (ex: a work or school ID) and a copy of a government-issued document verifying your name and age (ex: a birth certificate). These two documents must combine to show your full name, picture and date of birth.

Once we receive and review a clear image of your ID, we will permanently delete your attached identification document from our servers.

We won't be able to assist you any further without a copy of an ID that meets these requirements.

View updates from your support dashboard: http://fb.me/22RB0NxiiQWdj60

Thanks,

Jack
Community Operations
Facebook
 
От: Фейсбук акаунт

Т.е ... сега трябва да им принтираш документ за самоличност, който да докаже името ти и датата на раждане...
Ами ако си се кръстил във фейса Зайко Байко и си посочил дата на раждане различна от реалната ти?
 
От: Фейсбук акаунт

Някой от вас разбира ли от ФШ ? Ударете едно рамо :clap:

@KeaMe помня датата, не напразно съм сложил супер лесна дата, за да я помня :p
 
От: Фейсбук акаунт

Браво на теб. Аз на измислените профили хич хабер си найн какви дати съм сложила :)))
 

Горе