Фейсбук ауто постър

wsna

Member
Здравейте! Търсих, търсих, но така и не намерих точно каквото търся. Незнам дали изобщо някой се е хванал да прави такива неща. Става въпрос за фейсбук ауто постър, който автоматично избира рандъм линкове от определен сайт и ги пуска във фб страница през определен период от време. Ако някой е виждал нещо подобно, нека сподели тук.
 
От: Фейсбук ауто постър

И да има, ще се охарчиш солидно... По-добре ръчно
 
Здравейте! Търсих, търсих, но така и не намерих точно каквото търся. Незнам дали изобщо някой се е хванал да прави такива неща. Става въпрос за фейсбук ауто постър, който автоматично избира рандъм линкове от определен сайт и ги пуска във фб страница през определен период от време. Ако някой е виждал нещо подобно, нека сподели тук.

прочети това:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36895&p=552305&viewfull=1#post552305
 
От: Фейсбук ауто постър

който има интерес за автоматично постване във фейсбук да пише на лично имам лек :)
 
От: Фейсбук ауто постър

Ние имаме точно такова приложение - избира на рандом принцип и публикува през време, което вие зададете.
За повече подробности ми пишете на ЛС.
 
От: Фейсбук ауто постър

Намерих си вече човек, който ми помогна, благодаря :)
 
От: Фейсбук ауто постър

Доколкото знам, рийча на подобни автоматично публикивани линкове ще е дори още по-малък. Фейсбук ги усеща тея работи.
 
От: Фейсбук ауто постър

Доколкото знам, рийча на подобни автоматично публикивани линкове ще е дори още по-малък. Фейсбук ги усеща тея работи.

Фейсбук, е*а майката на всичко ...
 
От: Фейсбук ауто постър

Отиди в БлекХат форума там е пълно с такива ауто-постери, на ден гледам по 5-6 има пуснати, и няма нужда да се харчиш, сипеш, пърдиш и т.н. дето ти ги приказват...
 
От: Фейсбук ауто постър

който има интерес за автоматично постване във фейсбук да пише на лично имам лек :)

Писах ти на ЛС, но все още няма отговор. Да чакам ли още?
 
От: Фейсбук ауто постър

Писах ти на ЛС, но все още няма отговор. Да чакам ли още?

Извинявай , че те карах да чакаш дано ми простиш.........
 

Горе