Фейсбук - баннат домейн

Здравейте! Понеже преди спамих с линк на сайта си във фейсбук коментари, фейсбук са ми баннали домейна и сега, като пробвам да постна от фейсбук страница линк към сайта или да го напиша в коментар, излиза това:

Не можете да публикувате това, защото има блокирана връзка
Съдържанието, което се опитвате да споделите включва връзка, която нашите защитни системи смятат за ненадеждна: onlinewebshop.net
Моля, премахнете тази връзка, за да продължите. Ако си мислите, че виждате това погрешка, моля уведомете ни.

Писах на съпорта, че повече няма да правя така :p и ще си плащам за реклама, ама нищо не стана, отговориха ми:

Hi,

Thanks for taking the time to submit this report. While we don't currently provide individual support for this issue, this information will help us identify bugs on our site.

To get answers to common questions and help from other people on Facebook, visit:



Thanks,
The Facebook Team

Има ли начин да ми отблокират домейна?
 
От: Фейсбук - баннат домейн

Блъскай няколко десетки безплатни .tk домейна и редиректвай през тях, друго не се сещам
 
От: Фейсбук - баннат домейн

Да, нещо подобно направих - пренасочих сайт в free.bg към моя и сложих линка от free.bg във фейсбук, като сложих и няколко снимки и промених линка под тях - добре се замаскира ;)
 
От: Фейсбук - баннат домейн

Е, не може ли просто да прекарваш адресите през URL shortener като bit.ly или goo.gl?
 
От: Фейсбук - баннат домейн

Засича ги тях фейсбук.
Имаш предвид, че засича редиректа и отказва да публикува линка ли? Защото съм сигурен, че URL shortener-ите са позволени от фейса. Ако е наистина така трябва да се пробва дали няма да стане ако съкратим вече един път съкратен адрес. Например прекарваме нашият (баннат) адрес през bit.ly и после краткия адрес прекарваме през goo.gl. Интересно ми е до каква дълбочина се рови пущинята при проверка на такива съкратени линкове?
 
От: Фейсбук - баннат домейн

Имаш предвид, че засича редиректа и отказва да публикува линка ли? Защото съм сигурен, че URL shortener-ите са позволени от фейса. Ако е наистина така трябва да се пробва дали няма да стане ако съкратим вече един път съкратен адрес. Например прекарваме нашият (баннат) адрес през bit.ly и после краткия адрес прекарваме през goo.gl. Интересно ми е до каква дълбочина се рови пущинята при проверка на такива съкратени линкове?

Докато скрейпъра стигне до съдържанието.
 

Горе