Фейсбук въпрос.

stranen

Member
Представете си страница на хора които правят някакъв продукт.Искам да напиша информация за тях.Примерно кои са те,какво са направили до сега,какво искат да правят и т.н.10-15 изречения.В "About"-"Подробности" не
ми позволява да напиша по голям текст.Ако го постна на стената,след време ще се изгуби някъде надоло.Може ли да се сложи някъде на видно място и да си стои там дълго време?Сори за елементарния въпрос,още не съм се запознал напълно с Фейсбук.
 
От: Фейсбук въпрос.

Най-добрия вариант е да го сложиш този текст в сайта(ако има такъв) на фирмата, а във фейсбук да представиш мисията на компанията и ако желаеш да сложиш линк към страницата "За нас" в сайта. Мисията на компанията трябва да бъде насочена на пазара, кратка, запомняща се и мотивираща.
 
От: Фейсбук въпрос.

Най-добрия вариант е да го сложиш този текст в сайта(ако има такъв) на фирмата, а във фейсбук да представиш мисията на компанията и ако желаеш да сложиш линк към страницата "За нас" в сайта. Мисията на компанията трябва да бъде насочена на пазара, кратка, запомняща се и мотивираща.
Все още няма сайт :(

Можеш да залепиш поста и да седи винаги отгоре...
Този вариант ми звучи добре.А как да го направя това?
 

Горе