Купувам: Фейсбук и Инстаграм профили и страници.

Viktor Arsov

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Търся да закупя всичко свързано с Фейсбук и Инстаграм.
Имам интерес към профили, страници и групи.
Имам интерес и към предложения за реклама.
Ако имате предложение, пратете ми линкове на лично и ще се разберем за цена.
 
Няма да ми свърши работа, иначе видях темата която си направил. Ако искаш все пак ми я пусни с цена на лично.
 
Няма да ми свърши работа, иначе видях темата която си направил. Ако искаш все пак ми я пусни с цена на лично.

Имаш ли интерес като цяло към групи във фб или само страници търсиш? Понеже имам доста групи които гледам да разчистя, че нямам време да се грижа за тях, може да измислим нещо.
 
Търся да закупя всичко свързано с Фейсбук и Инстаграм.
Имам интерес към профили, страници и групи.
Имам интерес и към предложения за реклама.
Ако имате предложение, пратете ми линкове на лично и ще се разберем за цена.
Търсите ли все още страници? Имам една ок. 130к американски фенове, като демография предимно пенсионери на политическа тематика. Страницата е имала постове с по над 5 млн рийч.
 
Ако ти трябват стари профили или групи пиши ми, нямат много фенове, но пък са отлежали.
 
Здравейте, имам няколко страници над 20 К . АКо имате интерес мога да ви ги изпратя.
 
Получих доста оферти за фейсбук странички, някой няма ли нещо в инстаграм за продажба?
 
Здравейте,

Търся да закупя българска фейсбук страница с 5-10 000 харесвания(може и малко повече) с тематика Здраве/Красота/Мода.

Благодаря предварително на отзовалите се!
 
Купувам фб профили на минимум 1 год с приятели а споделяния по минимум 4- 5 на месец.
 
Здравейте,

Търся да закупя българска фейсбук страница с 5-10 000 харесвания(може и малко повече) с тематика Здраве/Красота/Мода.

Благодаря предварително на отзовалите се!
Здравейте, имам фб страница с мода. Лична не я работя вече марката. Към 6000 и малко харесвания. Предложете цена ще опитам през тел.да я копирам и пратя.
 

Горе