Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

uni-web

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,

Търся колега или колежка с големи страници за съвместна работа по проект, а може и проекти.

Какво предлагам
:

Първоначално работа по един проект, 50% от печалбата от реклами.

Постоянство, дори и когато сайта набере солиден трафик от гугъл процента си остава същия!

Възможност при разбирателство да се работи и по други проекти, както и достигане до цялостна мрежа от сайтове.

Какво искам:

Колеги или колежки с голям ресурс и работливи!

Точност, коректност и докарване на трафик от фейса.

Приемане на проекта като личен и отдаденост за каузата!

Рядко може да се наложи и помощ и идеи за по-добро развитие в съвместната работа.

П.С. Сайта давам само на заинтересованите и сериозни хора.... Моля без спам в темата.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Загубена кауза.
Личен опит.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Поне кажи на каква тема ще се спамят фейсбук страниците. Аз например не бих си наспамил последователите с жълти новини.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Филми. Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа

@Ъпчо, глеадай си твоите каузи не моите...

Поне кажи на каква тема ще се спамят фейсбук страниците. Аз например не бих си наспамил последователите с жълти новини.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

И на мен ми трябват такива хора с големи страници, специално за дропшипинг, ако някой има интерес, за таблети става въпрос.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

АЗ :rolleyes:

Мога да ви дам моите страници да си ги ползвате. Четири на брой са с над 50 000 фена- общо
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Така така, аз като гледам тенденциите с трафика във фейса и моите страници, нещата са доста слаби... От 3-4 месеца все надолу спада всичко... Иначе успех!
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Ъп, на темата още се търси.
 
От: Фейсбук: колега или колежка за съвместна работа!

Ъп, и моля само сериозни хора да пишат.
 

Горе