Фейсбук приложение или скрипт

nextgame

New Member
Трябва ми приложение за Фейсбук, което да показва кой от потребителите в групата ми колко хора е добавил.
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Въпросът ми е свързан с това: примерно в фейсбук група има промоция - добави 10 приятеля и участваш за наградата. Как те разбират кой е добавил 10 човека ?
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

В група, даден потребител като добави друг/и на стената на групата се изписва "[Името на потребителя] добави [името на приятел] и още [число] човека към групата".
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Да, ясно. Чудех се дали има някакъв автоматизиран начин да се извърши това, но явно няма.
Мерси
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Въпросът ми е свързан с това: примерно в фейсбук група има промоция - добави 10 приятеля и участваш за наградата. Как те разбират кой е добавил 10 човека ?

А това Фейсбук не го ли премахна и такива игри вече да са забранени от компанията? Доколкото знам те си промениха условията и подобно набиране на хора не се толерира!
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

А това Фейсбук не го ли премахна и такива игри вече да са забранени от компанията? Доколкото знам те си промениха условията и подобно набиране на хора не се толерира!

Те много неща не се толерират, но съществуват и на всичкото отгоре и просперират.... :/
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Те много неща не се толерират, но съществуват и на всичкото отгоре и просперират.... :/

Да, но точно за това, че Фейсбук променят политиката си и се стремят да увеличават диалога с посетителите е възможно още по-лесно изтриване на група/страница, която нарушава правилата. Помисли за това - някой недоволен клиент ще репортне страницата/групата, ще накара своите приятели да го направят, а в този случай когато много хора репортват за даден проблем той се разглежда и е напълно възможно да останеш без страница/група!
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Играта на Колектива във Фейсбук в момента е на този принцип.
Предполагам, че от администр. панел се следи това.
Последни играта, за съжаление не мога да помогна повече с кое приложение е.
Успех!
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

А това Фейсбук не го ли премахна и такива игри вече да са забранени от компанията? Доколкото знам те си промениха условията и подобно набиране на хора не се толерира!

Щом е с приложени е ОК
Единствено не се толерира най-вече в условието на игра да има "Харесай, за да участваш". Ако е с приложение, то задава технически да се хареса страницата(не знам дали обясних разбираемо)
 
От: Фейсбук приложение или скрипт

Radost => не съм гледал играта на Колектива, а и тази спам фирма не искам да я чувам - напълниха ми пощата със спам, нека си правят каквото искат и да ме оставят на спокойствие :)
Имах предвид точно това което казваш:
Единствено не се толерира най-вече в условието на игра да има "Харесай, за да участваш"

Иначе да, може да се правят игри с приложения и по друг, легален начин...
 

Горе