Фейсбук профили и страници

От: Фейсбук профили и страници

Пич ти нещо да не си някой комплексар не мога да разбера?
Как разбра, че в профилите има само деца, кога ги разгледа 22 000 приятеля?
Какво некоректно отношение искаш ли да копирам всичко тук, не те разбирам..
Ще помоля някой админ да се заеме с въпросния baydan на всяка тема меродия, и какви са тези репове всеки раздава безпричинно..

Ще те помоля да не пишеш повече в моите теми, ясно е че не можеш да контактуваш нормално.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Профилите са напълно верифицирани, не е спамено във тях.
Всеки който желае изпращам линкове към тях - да ги разгледа.
Хора с итрейдър над 5 ще им пращам паролите първо, после плащат.
Може да си докарвате 5 000+ уникални посещения на ден ако се пускат съобщения редовно.
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук профили и страници

Ще пиша , където си поискам! И хайде копирай де, да видят всички как ми обясняваш "кво значение има, че са лапета приятелите"
И да, ще съм меродия на всяко лапе тук ,което се прави на тарикатче! И нямам нерви да ви търпя дребните тарикатлъци , много сте малки !
П.С. И е време админите да изчистят лека-полека форума от такива тарикатчета-недоносчета...
 
От: Фейсбук профили и страници

Повече не пиши в темата, ще помоля някой админ да се намеси.
 
От: Фейсбук профили и страници

Ти май не четеш, а? Казах ти , че ще пиша където си поискам! Ще пиша, защото все още не си написал какви са приятелите в тия профили бре! Хайде напиши , че не са почти всички лапета, както ти твърдиш де! И докато има развалени манджи като твоята, ще има и меродии за тях и ще пиша!

И къде ще имаме "5 000+ уникални посещения на ден" от тези хиляди непълноолетно лапета, в какви сайтове, разкажи на евентуалните ти купувачи...
 
От: Фейсбук профили и страници

Лапета или не - при толкова приятели ако се пускат съобщения се докарва много добър трафик от профилите, от личен опит го казвам.
И не мога да разбера как провери 20 000 приятеля дали са лапета или не..?

Един съвет, гледай си в твойта паница - не завиждай на другите.
Повече не искам да пишеш в моята тема, правиш спам.

Отново ще помоля някой админ да се намеси..

благодаря предварително
 
От: Фейсбук профили и страници

Пак твърдя, че почти всички са лапета, прегледах ги! В скайп се опита да ме убеждаваш, че не са лапета, даже напротив, а сащо тук не го твърдиш, а? Не виждам кой би толерирал такова поведение като твоето - да премълчаваш, да си траеш за фактите и да бълваш прилагателни и недоказуеми определения за стоката ти, да премълчаваш и не отоговаряш на важни въпроси! Защо не отговори в какви сайтове и къде , аджеба, докарват добрия трафик тия десетки хиляди лапета? И не ми давай като довод личния ти опит дето не казваш в какво дефакто е той!
Като не ти изнася да казвам факти тук , недей да ревеш и молиш някой да ме цензурира и затвори устата малък тарикатчо! И ти е мнооого раничко ти дами даваш съвети ;)
И на кое да ти завиждам Андрешко?? На умението на тези годинки да шикалкавиш и се опитваш да подвеждаш ли?? :lol: Ама те не са и умения де, а просто жалки опити.
 
От: Фейсбук профили и страници

Виж сега ти си никой, един жалък комплексар цял ден стоиш в форума и си мислиш, че раздаваш правосъдие по - добре погледни реалността.
Не ме карай да идвам до Пловдив за едната глупост, нито ми знаеш годините нито нищо.
По акъла ти се вижда, че си момченце което не знае какво иска и прави.

Никога не съм подвеждал някой без да го е заслужил ясно ли ти е? Държа на думата си щом съм казал, че докарва толкова трафик значи наистина е така, казах ти давам ти паролите първо - пробваш тестваш и тогава плащаш. Дали били лапета или не - няма значение, трафик има голям.

и недей ми казва какво да правя само ясно ли ти е?
 
От: Фейсбук профили и страници

Не ме карай да идвам до Пловдив за едната глупост, нито ми знаеш годините нито нищо.
Показа зряло мислене :)

Можете да разрешите бързо спора като използвате ето този APP - http://apps.facebook.com/statistics/

Показва демографията на приятелите ти - бързо и лесно. Евентуално би било доста полезно и на бъдещия купувач.

Успех :)
 
От: Фейсбук профили и страници

Ти пък как прецени вместо мен има ли или няма значение за мен дали са лапета или не?? Попитах няколко пъти къде е този огромен невиждан трафик - е? Ще кажеш ли накрая или не??
Останалите ти брътвежи няма смисъл да ги коментирам - от тях се вижда кой е комплексарче, кой на колко е и колко му е акъла Aндрешкооо :)
Ще ти казвам да бъдеш коректен , и на всеки ще го казвам!
 
От: Фейсбук профили и страници

Като ги имаш ще видиш от къде е, айде не ме занимавай с глупости и не пиши повече.
 
От: Фейсбук профили и страници

Мога ли да видя страниците?
 
От: От: Фейсбук профили и страници

Показа зряло мислене :)

Можете да разрешите бързо спора като използвате ето този APP - http://apps.facebook.com/statistics/

Показва демографията на приятелите ти - бързо и лесно. Евентуално би било доста полезно и на бъдещия купувач.

Успех :)

Много хубаво приложение е , изчаках една седмица, ама продавача странно защо така и не пожела да покаже, че приятелите в профилите не са лапета :) То е ясно защо де ;) Казах го буквално отдавна и затова все още не са продадени ...
 
От: Фейсбук профили и страници

Ей опасно лапе си, нямаш оправия..
Ти кой си, че да ти ги показвам?
Който ще ги взима ще му пратя статистиката, ако я иска и за която отново повтарям, но явно си доста прост че няма значение кой на колко години е.

За това, че съм ти дал червен реп и веднага почна да пишеш ясно е че си малък комплексар..
 
От: Фейсбук профили и страници

Ей опасно лапе си, нямаш оправия..
Ти кой си, че да ти ги показвам?
Който ще ги взима ще му пратя статистиката, ако я иска и за която отново повтарям, но явно си доста прост че няма значение кой на колко години е.

За това, че съм ти дал червен реп и веднага почна да пишеш ясно е че си малък комплексар..


Не казах да ги показваш на мен умнико, а на всички влязли в темата ти! Защото казах, че се опитваш да скриеш факти, което си е подвеждане, а такова няма да позволя, затова и пиша винаги когато установя такива опити! Хапи си от яд джуките, обиждай, плюй ме - все тая ;)
И колко пъти да кажа, че ми са на дедовия червените репи, а?? И защо ми даде червена, ще кажеш ли на колегите тук? Защото ти "спамя" темата като казвам и повтарям факти ли? И да ми благодариш, че ти вдигам темата, ей!
 
От: Фейсбук профили и страници

пиши ми на ЛС да се разберем ако още са в теб
 
От: Фейсбук профили и страници

Да още не съм ги продал.
Имаш ЛС.
 
От: Фейсбук профили и страници

Може ли едно лично с линк към страницата?
 

Горе