Фейсбук профили/регистрации

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Купувам масово фейсбук профили или направата на нови такива! Бройката е без значение - 1,5,10, 20 - колкото имате. Търся НАЙ-ОБИКНОВЕНИ профили. Не ме вълнува на колко години е, има ли приятели, дали е верифициран и т.н. Единственото нещо, което ме касае е да не е блокиран или наказан по някакъв параграф! Очаквам Вашите предложения в темата или на лично съобщение - както за продажба на вече готови профили, така и за направата на НОВИ РЕГИСТРАЦИИ!
 
От: Фейсбук профили/регистрации

извинявам се, че се намесвам в темата, но не мога да отворя моя.

накратко - изкупувам фейсбук акаунти при същите условия като колегата. оферти можете да изпращате на FB.marketing@ mail.bg
 
От: Фейсбук профили/регистрации

каква цена ще ти се откъсне от сърцето за 1 профил, пусни цена - цени за да не се губи време в предлагане и размяна на съобщения
 
От: Фейсбук профили/регистрации

Купувам масово фейсбук профили или направата на нови такива! Бройката е без значение - 1,5,10, 20 - колкото имате. Търся НАЙ-ОБИКНОВЕНИ профили. Не ме вълнува на колко години е, има ли приятели, дали е верифициран и т.н. Единственото нещо, което ме касае е да не е блокиран или наказан по някакъв параграф! Очаквам Вашите предложения в темата или на лично съобщение - както за продажба на вече готови профили, така и за направата на НОВИ РЕГИСТРАЦИИ!
колко пари даваш на бройка
 
От: Фейсбук профили/регистрации

12 декември 2013 г.
7 юли 2013 г.
4 юли 2013 г.
26 юни 2013 г.
24 юни 2013 г.

без приятели
има и още
 

Горе