Продава се: Фейсбук профил

От: Фейсбук профил

А в момента евентуално някакви български профили да ви се намират? Разбира се, старите са с предимство.
 
От: Фейсбук профил

А в момента евентуално някакви български профили да ви се намират? Разбира се, старите са с предимство.

Намират се, но не на 40 лева, а на 100 лева :)
 
От: Фейсбук профил

А в момента евентуално някакви български профили да ви се намират? Разбира се, старите са с предимство.

Остави ми имейл/скайп за връзка на ЛС, тъй като аз не мога да пращам. Може би имам каквото търсиш.
 
От: Фейсбук профил

А в момента евентуално някакви български профили да ви се намират? Разбира се, старите са с предимство.
Здравей , продавам фейсбук профил с 2427 приятели ,профила е женски български и е от доста време (около година и нещо) цената ,която му търся е 70 лв. ако имаш интерес звънни на тел. 0878645416
 
От: Фейсбук профил

Здравейте. Аз все още търся профил, но да не е с български приятели, а англоговорящи. Ако на някой му се намира може да ми пише. Поздрави
 
От: Фейсбук профил

Усещам, че някой ще бъде наказан заради маймуницата.
 
От: Фейсбук профил

Toq pak det mi govori za maimunica sashtata rabota. Trupa mneniq, sqkash she gi pravi kolekciq. Kvo stana s tozi sait, kade sa starite dobri vremena na istinski predpriemachi ? Sega e stanalo detska gradina.
 
От: Фейсбук профил

Toq pak det mi govori za maimunica sashtata rabota. Trupa mneniq, sqkash she gi pravi kolekciq. Kvo stana s tozi sait, kade sa starite dobri vremena na istinski predpriemachi ? Sega e stanalo detska gradina.

Колега, нека пропуснем обидните изказвания. Този форум, както и всеки друг си има правило за писане на Български Език. Ако имате проблем с намирането на правилата, ето линк - https://www.predpriemach.com/faq.php
 
От: Фейсбук профил

Toq pak det mi govori za maimunica sashtata rabota. Trupa mneniq, sqkash she gi pravi kolekciq. Kvo stana s tozi sait, kade sa starite dobri vremena na istinski predpriemachi ? Sega e stanalo detska gradina.
Ами нормално да си наказан даже и поука не си вземаш.
 

Горе