Предлагам: Фейсбук реклама - 120 000+ фена

От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Имаш я на лично.

П.С. Страницата е свързана с най-известния български сериал в момента и при добър подбор на рекламата може да се постигне отличен резултат.
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Проявявам интерес. Може ли линк?
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Здравей,

Опитвам се да ти пиша лично съобщение, но не успявам да го изпратя. Моля, дай ми малко повече подробности относно:
- Тематика на наличните страници
- Брой фенове
- Среден рийч на пост
- Начини за плащане на постовете

Благодаря предварително!

Поздрави!
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Видях личното съобщение, но все още не мога да отговарям. Ще съм благодарен ако ми дадеш мейл на лично.
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Моля, прати ми линкс на ЛС.
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Страницата вече има 100 000 харесвания и над 1М седмичен рийч. Възползвайте се!
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

може ли малко повече инфо и на мен? благодаря
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

ПРОМОЦИЯ!

До края на седмицата при поръчка на 10 поста, получавате 5 бонус. С две думи: 15 поста на цената на 10!
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Страницата вече достигна 110 000 харесвания.
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Какви са тези цени... моята страница е с 540 000 реални български харесвания и цените са много по-ниски... ужас
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Не виждам защо си ужасен. Щом цените ти са много по-ниски, клиентите ще идват при теб :) И не виждам защо трябва да си рекламираш страницата в моята тема.
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Ами просто не е реално ние с най-голямата българска Фейсбук страница да имаме много по-ниски цени... това наистина на нищо не прилича!!!
 
От: Фейсбук реклама - 60 000+ фена

Вие с най-голямата българска Фейсбук страница си направете собствена тема и там я рекламирайте. Всеки сам си определя цените. И пак повтарям: клиентите като видят, че имаш най-голямата страница и цените ти са супер ниски няма ли да изберат теб пред мен?
 

Горе