Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

redrum

Well-Known Member
[h=6]Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни в Google. Моля, направете ми услуга: Поставете мишката в/у името ми, изчакайте да се появи малкото прозорче, кликнете в/у "абониран" (subscribed) и отмаркирайте "изказвания и харесвания". По ваша молба ще направя същото и за вас. Така коментарите ни за близки и приятели няма да стават публични. Благодаря. Копирайте това като ваш статус ако не желаете и най-малкото ви действие да бъде виждано от всички в менюто отдясно. Благодаря![/h]
Toва е плъзнало из фб, някой има ли идея дали е истина? Не успях да намеря информация по въпроса...
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Според мен някой си прави ташак
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Според мен някой си прави ташак

И аз мисля така. Снощи четох, че ФБ щял да стане платен ако не постнеш нещо подобно на стената си :D
Хора без работа се опитват да оспамят ФБ :D
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Навремето подобни глупости се пращаха по имейла.
"Прати това на още десет души или на майка ти ще й пораснат мустаци, а гаджето ти ще ти лепне трипер."
Сега от електронната поща простотията закономерно се прехвърли към Фейсбук и намери там благотворна почва.
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Поредната простотия за стадото, което се надпреварва да поства безсмислени теории, пожелания и заклинания. Коментарите и харесванията се виждат, но само на твоята страница...ама от гугъл?!?!?
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Както и предполагах се оказа фалшива тревога :D
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Както и предполагах се оказа фалшива тревога :D

Това е като спамовете в скайп (сигурен съм, че и на теб са ти пращали) просто подминаваш, без да обръщаш внимание ;)
 
От: Фейсбук се промени. Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни?

Ъхъ... Ако не го копираш ще ти миришат краката. :D
 

Горе