Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

hking

Member
Здравейте, от около седмица насам нещата със страницата ми не са същите по отношение на показателите. Ако преди почти всяка снимка правеше над 2000 рийч, сега се мъча с всевъзможни снимки, клипове и quiz-ове но обхвата 300-400... Дали е време да заплатя за спонсорирана публикация или да изчакам, какво бихте ме посъветвали?

Благодаря
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Фейсбук оряза рийча на всеки. От платените постове няма ефект и само можеш да си напълниш страницата с ботове (индийци и пакистанци, които им плащат по 1 долар на ден да харесват хиляди страници).
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Затова не се живее с идеи за вечност. Това беше бум преди 2, 3 години Facebook + Adsense, но всичко си има край.
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Съгласен съм, че няма нищо вечно, но нали не искаш да ми кажеш, че страница с 40 000 строго таргетирани фенове, просто за няколко дни губи показели и трябва да зарежа 3 години здрав труд?
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Съгласен съм, че няма нищо вечно, но нали не искаш да ми кажеш, че страница с 40 000 строго таргетирани фенове, просто за няколко дни губи показели и трябва да зарежа 3 години здрав труд?

Точно така... бог дал, бог взел. Има доста описано по темата как се достига до тук и какво трябва да направиш оттук насетне.
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Хората оптимизираха десет години сайтове и наляха десетки хиляди в много проекти и Г. ги срина за една нощ ... това е да се разминават сънищата с действителноста ...
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Изчакай да мине август. Не предприемай нищо драстично със страницата. Не слушай никой. Продължавай да "ангажираш" феновете.

Съгласен съм, че няма нищо вечно, но нали не искаш да ми кажеш, че страница с 40 000 строго таргетирани фенове, просто за няколко дни губи показели и трябва да зарежа 3 години здрав труд?
 
От: Фейсбук срина рийча на страницата ми, как да процедирам?

Още ли не сте разбрали, че при фейсбук винаги има 1-2 слаби седмици в месеца и 1-2 сравнително добри :) Няма какво да се вайкаш, спамиш и това е
 

Горе