Фейсбук става платена услуга?

ADO

Active Member
Здравейте приятели, наскоро се носят слухове, че фейсбука ще става платен. Всички знем,че печели от реклами,но вече и трябвало да платим 2$ долара за да виждаме всичките постове на приятели си? има ли нещо такова? сорй ако темата не е на мястото си.
 
От: Фейсбук става платена услуга?

То постоянно се чуват таквиа глупости . С една дума "ГЛУПОСТИ"
 
От: Фейсбук става платена услуга?

Официално на глававната страница на Facebook (преди да се логнеш) е написано следното (във връзка с регистрациите):
"It's free and always will be."
Не се знае дали не е възможно да стане платено, но мен лично ме съмнява. Не вярвам някой да се откаже от толкова много лични данни, които могат да се продават много по-скъпо от рекламата.
 
От: Фейсбук става платена услуга?

Официално на глававната страница на Facebook (преди да се логнеш) е написано следното (във връзка с регистрациите):
"It's free and always will be."
Не се знае дали не е възможно да стане платено, но мен лично ме съмнява. Не вярвам някой да се откаже от толкова много лични данни, които могат да се продават много по-скъпо от рекламата.

Да, и това го има, не трябва да забравяме, че и фейсбук може да ни аргаса някой ден за пари т.е. да ни продаде личните данни. Абе трябва да се избягват личните данни.
 
От: Фейсбук става платена услуга?

Да, и това го има, не трябва да забравяме, че и фейсбук може да ни аргаса някой ден за пари т.е. да ни продаде личните данни. Абе трябва да се избягват личните данни.

Те отдавна са ги продали най-вероятно :)
 
Някъде в условията им имаше, че може за в бъдеще да станат платени. Ама така според мен ще си отрежат главите...
Примера не е много релевантен, но на времето така дира направи пощата си платена и си изгубиха абонатите...
 
От: Фейсбук става платена услуга?

Четох наскоро, че ще пускат платени публикации, но това е нещо съвсем различно.
 
От: Фейсбук става платена услуга?

Слуховете за смъртта на Fb са силно преувеличени. Опцията за платен пост е само тест за да се установят реакциите и евентуално да се засили малко IPOто.
Това не означава, че ще има платен достъп или платени постове.
По отношение на глупостите на GM. Рекламата им във ФБ е 3% от бюджета за он лайн реклама и 0,005 от общия рекламен бюджет.
Не били сигурни в нещо си, но твърдят, че не е ефективна. Ами проучете го нещото и тогава го твърдете. Отново преди IPO то....
 
Последно редактирано:
Аз лично, за момента със скромния ми опит в рекламата във Фейсбук мога да кажа, че не видях реална полза да рекламирем там.
Има някакви посещения, ама по натам...
 

Горе