Продава се: Фейсбук страница за търговия

Silver320

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам фейсбук страница с 47770 лайка
Страницата се ползваше изцяло за търговия на дрехи и обувки.
До скоро беше с много голяма активност но поради лични причини спря да се ползва.
Цената е 0.08лв на лайк като това не е крайната цена.
https://www.facebook.com/Premiumbgg/
За сериозни хора цената подлежи на голям коментар!
 
Последно редактирано:
1. 47 685 души харесват това
2. 4,8 oт 5 Based on the opinion of 161 people
3. Няма нито 1 пост с над 50 харесвания / споделяния

Обобщаване: от всички 47685 харесвания максимум 200 са реални другите са от ботове. Просто не виждам как ще я продадеш за 1500лв.
 
1500лв? На последните 10 поста не виждам дори лайкове... тук там по 1... :D
Успех с продажбата, но реалната цена е не повече от 200лв само заради имиджа че уж има лайкове...
 
1500лв? На последните 10 поста не виждам дори лайкове... тук там по 1... :D
Успех с продажбата, но реалната цена е не повече от 200лв само заради имиджа че уж има лайкове...
Ако дадеш 200лв във фейсбук за реклама ще имаш по-добър резултат отколкото да ги дадеш за тази страница. Аз бих казал едно 10лв стига за нея.
 
Ако дадеш 200лв във фейсбук за реклама ще имаш по-добър резултат отколкото да ги дадеш за тази страница. Аз бих казал едно 10лв стига за нея.

Аз пари за такава страница не бих дал, по простата причина че с около 200$ ще си вдигна (за толкова вдигнах 45к) като феновете бяха бонус, интересуваше ме оборота.

Въпреки всичко, за всичко си има пазар. 100% ще има някой който да му влезе в употреба страницата, но тая цена... няма никакво покритие спрямо визуалното състояние на страницата.

Успех на продаавача.
 
Явно четете между редовете. Писал съм че в момента не е с много голяма активност и предполагам че сте запознати с работата на фейсбук страниците. Погледнете времевия диапазон между постовете е повече от 4 месеца. А и за ботове дума не може да става. Който има интерес мога да му пратя повече информация с organic reach със аудитория и т. Н. Ако ще си чешите езиците и не проявявате интерес си задръще разсъжденията и мисли за вас. Моля!
 
1. 47 685 души харесват това
2. 4,8 oт 5 Based on the opinion of 161 people
3. Няма нито 1 пост с над 50 харесвания / споделяния

Обобщаване: от всички 47685 харесвания максимум 200 са реални другите са от ботове. Просто не виждам как ще я продадеш за 1500лв.
Ти запознат ли си с фейсбук страниците или говориш каквото си чул и прочел тук таме? Според тебе всеки който хареса страницата ли я оценява ? Че си правиш извод 160 човека са дали оценка значи има 200 реални ..
 
1. 47 685 души харесват това
2. 4,8 oт 5 Based on the opinion of 161 people
3. Няма нито 1 пост с над 50 харесвания / споделяния

Обобщаване: от всички 47685 харесвания максимум 200 са реални другите са от ботове. Просто не виждам как ще я продадеш за 1500лв.
А и само да те питам ти споделяш ли постове на обувки?
Това не е страница с весели картинки хората да ги споделят.
 

Горе