Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

MihailMihov

Well-Known Member
Здравейте. Проблема ми е, че не мога да намеря къде аджеба във фейсбука се намира опция да видя кода за тази работа, която ми трябва. Търсих в гуглето, ама намирам само разни значки и прочие, на които няма бутон Харесай, а и като цяло не ме удовлетворяват. Трябва ми за widget на WP. Да има някой запознат ?
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

Може ли да обясниш какво в крайна сметка искаш да ти се хареса. Страницата на сайта ти във фейсбук или просто някоя тема , продукт и т.н. от сайта?
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

Фейсбук страница, която всъщност е на въпросния сайт, да се сложи като widget в сайта. Да има бутон хареса и т.н. Малко реклама, ама за пример ти давам сайта на колега - http://iskamdaznam.com/web/ - гледай от дясно
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

Май това е което ти трябва
developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like/
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

kat , това го гледах и го пробвах даже, обаче като сложа малкото кодче в боди тага и другия код като widget не се появява абсолютно нищо :( Сега ще пробвам нещото на Poltargaista. Мерси :)
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

Браво, че си успял.:D

Аз използвам кода на ФБ, но само с IFRAME и нямам проблем.
С XFBML явно е по-сложно.
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

Ами да понахалствам и да питам за още едно нещо, което ме мъчи. Значи на хоумпейджа във WP-то най-отдолу има "По-стари статии" и съответно "По-нови статии" със стрелкички такива. Искам да се махнат тези неща, а да се сложат всички страници със цифри така и да се цъка на цифрата на страницата не да се търси с "по-напред и по-назад". Търсих такъв плъгин, обаче не знам как точно да му го напиша на чичо гугъл, че да ме разбере :mrgreen: Та да се сеща някой ?
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

инсталирах плъгинчето, пуснах го, но не стана абсолютно нищо :mrgreen: , не разбрах дори какво трябваше да стане. Мерси все пак :)
 
От: Фейсбук страница с бутон Харесай в сайт ???

инсталирах плъгинчето, пуснах го, но не стана абсолютно нищо :mrgreen: , не разбрах дори какво трябваше да стане. Мерси все пак :)

Трябваше да стане показаното в секция screenshot от линка, който ти дадох... :)
 

Горе