Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

SellAds

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте ,

Продаваме фен страница с над 360 000 почитателя.

Имаме големи англоезични сайтове и нямаме време да се занимаваме с българския пазар .

Изходящия трафик от въпросната страница към уеб сайт , на месец е минимум 750 000 посетителя. които генерират от 5 до 10 милиона разглеждания
в зависимост от съдържанието на уебсайта и тип на навигация .

Страницата е в чудесно състояние не е спамена , постовете се приемат много добре .
Създадена е 2009-а с цел социален маркетинг . Вложили сме доста средства за вътрешна реклама из фейсбук.

Името и адреса на страницата ще се разберат от потенциалния купувач в деня на сделката .
Мога да експортвам данни от инсайтс в *pdf при проявен интерес.

Можете да ми правите оферти тук на лично ,
или на имейл : [email protected]

Оферти под 10К няма да се разглеждат .
Желаната цена е между 10 и 15К

Поздрави<br /><br /> Домейн Име | URL: facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 10000<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1 000 000<br /><br />Импресии на Месец:: 800000000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: лично<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Името и адреса на страницата ще се разберат от потенциалния купувач в деня на сделката .
Странно, как да проявя интерес към нещо, което не мога да видя? Моля, ако все пак си промените мнението, изпратете ми страницата на ЛС. Благодаря
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Здравейте ,

Името и адреса не са константа .
Мога да кажа само че името е позволено от ФБ , стандартна дължина и няма опасност от конфликти от страна на социалната мрежа.

Бих могъл да Ви изпратя експортирани данни от статистиките , понеже в момента могат само да се експортват .

Името е точка и дестинация чрез която потребителите се свързват с канала ( фен страницата) които им доставя информацията .
По подразбиране за да се свържат вирал 360 000 души името е добро. Тематиката е много ОБЩА което позволява ВСЯКАКЪВ вид промоции.

Поздрави
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Според мен името е константа, защото не може да се променя. Интересува ме името какво е, нещо нормално или "Вижте голите ц*ци на Андреа"? Бих искал да погледна страницата и да видя как е поддържана, каква е активността на феновете и прочее.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Здрасти ,

Пояснявам страницата през годините се е развивала вирал , както и ние сме плащали за рекламни кампании чрез фейсбук адс.

НИКОГА не е използвана ландинг пеидж , името няма нищо общо с харесай за да видиш Николета гола , Новата снимка на Андреа по монокини , Виж кои ти е гледал профила , Забавни СТАТУСИ ... и тем подобни простотии .Името няма нищо общо с поставяне на РЕКОРДИ за най-голяма страница в Фейсбук , За най много българи на едно място , Да защитим животните и други каузи и мисии ! Не са използвани скриптове в ландинг пеидж от типа на натисни зеленото квадратче , после червеното квадратче .. и др.

Почитателите на са подканвани да харесат за да видят съдържание , не са публикувани никога постове от типа на "Харесай ако си за Роналдо сподели ако си за Меси " и др.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Това е голяма глупост без обиди,

Как човек може да си направи правилна оценка, като най-малкото не знае какво купува и по какъв начин е управлана какви и са силните и слабите страни, къде може да се доразвие и т.н. Може да се окаже че цента е прекално висока или ниска всичко зависи от оценката - така да се приема едната страна каквко говори за чиста монета не е уместно най-меко казано да не говоря че не говори за професионалзиъм и че се долавят нокти за заблуда и т.н
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Точно затова си има инсайтс и статистика , които желае може да я получи .
Въпросната оценка и всичко необходимо за нея може да се предостави и да се оцени и докаже , без да се разкрива името и адреса .
А останалите детайли ще се обсъждат и разглеждат лице в лице при среща .

Поздрави
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Добре, пратете статистиката на ЛС. Интересува ме и колко най-много харесвания/коментара се събират на пост?
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Аз продавам разработен бизнес, много успешен. Цена 20К. Ще ви кажа какъв е, в деня на сделката.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Аз продавам разработен бизнес, много успешен. Цена 20К. Ще ви кажа какъв е, в деня на сделката.
Парите в брой ли ги искаш? 20 бона какво са за моЙта фирма :-o
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Аз пък продавам кола за 10 бона много запазене. Ще разберете каква при нотариуса като ходим да я прехвърлим. И моля без други въпроси !
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Абсолютно съм съгласна с колегите.
Има десетки фактори, които се гледат, а това, че има определен брой фенове е само един от тях.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Точно така е - САМО един от факторите е броят фенове и понякога не е и от определящите ;) Много е странно това, че не иска да каже коя е страницата преди сделката!!?? Странно е и , че си мълчи на коментарите по този въпрос :) Хайде, аз ще попитам продавача директно - защо не искаш да покажеш на заинтересуваните евентуални купувачи коя е страницата?
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Странно, че човекът е от доста време регистриран тук, но това все пак не пречи да си прави майтап/проучване/тестване в момента.
Иначе както и да се гледа, обявата не изглежда сериозна.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Освен исканата сума , нищо друго не звучи сериозно в тази обява.
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Ами, бих казал, че и сумата е несериозна! Закъснял е с няколко месеца поне да и търси такава сума ;)
И все пак, може и да е сериозната обявата де, но има нещо гнило, щом не иска да каже коя е страницата, а и влиза тук и не пише, не отговаря на въпросите и провокаците ни ;) ... Аз имам едно единствено логично обяснение за това ...
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Занимавам се с много допълнителни неща през лятото поради тази причина не съм по цял ден онлайн . Ще кача скрийншотове малко по късно , а на сериозните предложения ще предоставя инсайтс роля да си разгледат нещата . Не искам да слагам връзки към страницата за да не я гледа всеки 2-ри от форума . Нямах намерение дори да слагам обява тук , но преди съм правил бизнес с хора от форума , и поради тази причина реших и тук да я публикувам . Ако искате повече информация е желателно да се представите .

Имам нужда да финансирам една адуърдс кампания затова и реших да се разделя с страницата . Към българския ни сайт трафика от страницата ни правеше около 900 евро от Гугъл / на месец , В момента не ползваме адсенс на българския сайт понеже ни разваля ЦПМ-а на американските . Изи Адс прави по 50 лева на ден + допълнително плаващи приходи от Грабо .

Сега сигурно ще се появят въпроси и кои е сайта и т.н .. много се разводнява темата нещо , които го интересува да пише на лично или на меила които съм сложил .
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Една камара приказки и пак не каза - ще кажеш ли на заинтересованите коя е страницата преди сделката?? Никой не ти е искал тук да я показваш коя е!
 
От: Фейсбук страница с над 360 000 почитателя

Инсайтс админ роля означава , че човека ще има достъп до статистиките , а за да стигне дотам трябва да знае адреса .. по пътя на логиката ще разгледа страницата преди да реши нещо окончателно...
 

Горе