Продава се: Фейсбук страница с 12.2K харесвания

cubesmeric

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Извинявайте ако съм объркал раздела.

Продавам Фейсбук страница с 12.2К харесвания (неактивна).

Страницата е създадена 2014 и от тогава не е ползвана защото нямах достъп до профила си. Харесванията като цяло са 92% от България малка част от USA. Turkey, UK. Харесванията бяха натрупани чрез метода likejacking. От тогава не е слагана профилна снимка, корица, нито една публикация и все още е страницата стои(Непубликувана). Може би страницата е мъртва буквално но ми мина през акъла ако се смени името може да се слее в друга страница.

Ако има някой желаещ да я вземе да драска.

Цена: 30лв.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

Извинявайте ако съм объркал раздела.

Продавам Фейсбук страница с 12.2К харесвания (неактивна).

Страницата е създадена 2014 и от тогава не е ползвана защото нямах достъп до профила си. Харесванията като цяло са 92% от България малка част от USA. Turkey, UK. Харесванията бяха натрупани чрез метода likejacking. От тогава не е слагана профилна снимка, корица, нито една публикация и все още е страницата стои(Непубликувана). Може би страницата е мъртва буквално но ми мина през акъла ако се смени името може да се слее в друга страница.

Ако има някой желаещ да я вземе да драска.

Цена: 30лв.
прати линк на лично
 
Здравейте! Продавам ФБ страница от 38 000 харесвания. Страницата е създадена преди месец и половина и феновете са напълно реални и активни, за това цената е малко по висока! За контакт на ЛС в страницата или:
[email protected]

Страницата се казва: “Музикалната страничка”
Цена: 400 лв. за сериозни!
 
И аз продавам страница със 6к -> за 60 лв.
И група с 50к -> за 930 лв.
И Instagram със 137к супер активни потребители
Който желае да ми пише на съобщение да му пратя данни и статистики.
 
Здравейте,

Търся да закупя фейсбук страница с 5-10 000 харесвания (може и малко повече) с тематика Здраве/Красота. Благодаря предварително!
 

Горе