Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Здравей, може ли малко повече инфо, благодаря!
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Айдее научете се като продавате нещо да посочвате какво е!!! Ква е тая страница, дай линк цена. Продавам страница... каква е тази обява? Напиши продавам страницата x, за цената x, плащане по методите Х....
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Може ли инфо на ЛС
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Може ли инфо на ЛС
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Айде и аз да се наредя за повече инфо.
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

ЛС - цена и страница. Моля! :beer:
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

и аз съм на опашката :)
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Аз си пратих предложението.
Исканата цена е много далеч от реалността ...
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Айдее научете се като продавате нещо да посочвате какво е!!! Ква е тая страница, дай линк цена. Продавам страница... каква е тази обява? Напиши продавам страницата x, за цената x, плащане по методите Х....

Колега е прав. Има си правила на Пазара. Който иска да участва да ги спазва, иначе може някъде другаде да отидете да се опитвате да си продавате страниците.
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Колега е прав. Има си правила на Пазара. Който иска да участва да ги спазва, иначе може някъде другаде да отидете да се опитвате да си продавате страниците.
Защо пишете глупости, много ясно, че няма да публикува публично страницата. Нямаш право да продаваш такива неща ...
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Защо пишете глупости, много ясно, че няма да публикува публично страницата. Нямаш право да продаваш такива неща ...

Е страницата не, но поне другите данни да даде, на каква тематика е, приблизителна цена...такива работи...
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Би ли ми пратил повече информация на ЛС.
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Защо пишете глупости, много ясно, че няма да публикува публично страницата. Нямаш право да продаваш такива неща ...

Имаш предвид че ако сега си харесам една случайна страница в ФБ и я пусна за продажба във форума ще бъде изтрита ли ? Дълбоко ме съмнява...
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Имаш предвид че ако сега си харесам една случайна страница в ФБ и я пусна за продажба във форума ще бъде изтрита ли ? Дълбоко ме съмнява...

Пиши си каквото искаш. Никой не иска да рискува. ...
 
От: От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Може ли и на мен инфо на ЛС
 
От: Фейсбук страница с 40 000 харесвания много активна

Може ли инфо на ЛС
 

Горе