Продава се: Фейсбук страница 262,000 (3 милиона рийч)

Дай цена ? И какво означава така ми е дадена ? - утре може да си я вземат. Даваш ли някакъв гарант , че някой няма да си я върне със съпорт ?
 
Привет, може ли цена на лично?
Някой знае ли как се връща депубликувана страница при условие, че главния админ е неверифициран блокнат акаунт, а аз като editor не мога да я публикувам?Депубликувана е заради голи мацки.
image.php
 
Привет, може ли цена на лично?
Някой знае ли как се връща депубликувана страница при условие, че главния админ е неверифициран блокнат акаунт, а аз като editor не мога да я публикувам?Депубликувана е заради голи мацки.
image.php
Пробвай да изтриеш всички изображения на тези голи мацки и пусни съпорт да преразгледат страницата
 
Привет, може ли цена на лично?
Някой знае ли как се връща депубликувана страница при условие, че главния админ е неверифициран блокнат акаунт, а аз като editor не мога да я публикувам?Депубликувана е заради голи мацки.
image.php
пиши ми на лично предложението ти
 
Highlifer , не ми отговори на въпроса ?
 
Дай цена ? И какво означава така ми е дадена ? - утре може да си я вземат. Даваш ли някакъв гарант , че някой няма да си я върне със съпорт ?
Не видях, че си писал колега.
Страницата е купена, а и се занимава с това от 6 години, има доста хора на които съм продал тук във форума и може да дадат лично мнение :)
 
Нали е купена ?
 

Горе