Фейсбук viral(like) система

От: Фейсбук viral(like) система

Първо, браво за написаното.Успех с продажбата.

пс.Заради такива глупости с FB такива сайтове и профили ще бъдат докладвани и спирани.(пълен боклук)
Това е моята критика към замисъла на цялата тази глупост.А това е форум за споделяне на мнения.

Нищо лично към Теб.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Първо, браво за написаното.Успех с продажбата.

пс.Заради такива глупости с FB такива сайтове и профили ще бъдат докладвани и спирани.(пълен боклук)
Това е моята критика към замисъла на цялата тази глупост.А това е форум за споделяне на мнения.

Нищо лично към Теб.

Благодаря.

Инак няма проблеми, всеки е свободен да си изразява мнението и аз уважавам всяко такова. Иначе на мен досега не са ми баннали нито един профил, страница или сайт за година... дори и малко повече. Пък и с мен и без мен, с човека, който си купи системата или без него.... тези сайтове ще си ги има, така че като можем да си вземем от баницата.... защо да не го направим? :)
 
От: Фейсбук viral(like) система

Подкрепян мнението ти, баницата я има и ние трябва да ядем. :)
 
От: Фейсбук viral(like) система

Като влеза в тва демо, антивирусната ми пищи за вирус.

На колко човека ще бъде продадена тази система?
 
От: Фейсбук viral(like) система

Като влеза в тва демо, антивирусната ми пищи за вирус.

На колко човека ще бъде продадена тази система?

Ами това е защото антивирусната ти е качествена :D
А ClickJack както и всичко, което "прави" неща от твое име, без да си го упълномощим, може да бъде третирано/разпознато като вирус...
 
От: Фейсбук viral(like) система

защо лъжеш, че сайта е твой?!?!??!
От къде си взел тази система? АЗ ЛИЧНО СЪМ Я ПИСАЛ И АБСОЛЮТНО НИКОЙ НЯМА ДОСТЪП ТОЧНО ДО ТАЗИ СИСТЕМА!
 
От: Фейсбук viral(like) система

защо лъжеш, че сайта е твой?!?!??!
От къде си взел тази система? АЗ ЛИЧНО СЪМ Я ПИСАЛ И АБСОЛЮТНО НИКОЙ НЯМА ДОСТЪП ТОЧНО ДО ТАЗИ СИСТЕМА!
Ти пък как видя кода, че си я позна?
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ти пък как видя кода, че си я позна?


Та... нека отидем към същинската част на темата. Продавам именно такава custom система. Писана от нула-та.
Демо, може да видите на много места, има не един или два сайта, все пак аз ще пусна един линк, за да добиете представа. (Посоченият сайт за демо не е мой, но системата е същата!)

СИСТЕМАТА няма как да е същата, може той да е писал нещо, но няма как да е същата!
 
От: Фейсбук viral(like) система

В момента системата изтръпвява ъпдейт, на всички поискали я, ще им бъде пратено демо
 
От: Фейсбук viral(like) система

В момента системата изтръпвява ъпдейт, на всички поискали я, ще им бъде пратено демо

Колега, пратих ти лично съобщение преди 3 дни и никакъв отговор!
Това въобще не ми изглежда сериозно!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Колега, пратих ти лично съобщение преди 3 дни и никакъв отговор!
Това въобще не ми изглежда сериозно!

Здравей, не съм видял съобщението ти! Писах ти.
 
От: Фейсбук viral(like) система

пич, много си нагъл, поне смени логото и не казвай че системата е на бгшар!
 
От: Фейсбук viral(like) система

не се хващайте, тоя е пълен смешник и несериозен.

цъкай си там cashfiesta-та и другите птц шитове и не се занимавай с глупости както мислиш, че ще изкараш някой лев от някой балък.

Поздрави.
 
От: Фейсбук viral(like) система

не се хващайте, тоя е пълен смешник и несериозен.

цъкай си там cashfiesta-та и другите птц шитове и не се занимавай с глупости както мислиш, че ще изкараш някой лев от някой балък.

Поздрави.
Много си ми смешен ти ... :D само това мога да кажа
 
От: Фейсбук viral(like) система

@pst, за жалост, той не е смешен, а ти си и осен това и жалък, не можеш да измислиш нещо сам, дори едно лого ;( ... Сигурно е заради възрастта ти от 16 години
 
От: Фейсбук viral(like) система

Много си ми смешен ти ... :D само това мога да кажа

Еми щом смяташ :D Аз съм от години в интернет бизнеса, пък ти си някой анонимен пубер, който продава чужди неща :) А и ми пишеш на лично да ти давам работа да пишеш статии, смятай ти къде си, аз къде съм както казват по тАлАвизора :D
 

Горе