Фейсбук

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
Не съм рекламирал досега във фейсбук, някой може ли да ми каже как да си осребя купона за няколко долара за реклама, без да им давам кредитната си карта, честно казано ме е страх да им я давам.
Някой дали знае?
Също така дали знаете как да добавя безплатно фенове?
 
От: Фейсбук

Ще ти го кажа така. Милионерите и милиардерите са достатъчно умни за да си съхраняват парите и да печелят от инвестицийте си! Водещата сила във фейсбук са именно такива хора.

Какво следва от това което казах:

1 - Няма как да получиш, без да дадеш няколко пъти повече!
2 - Няма как да имаш хора в страницата си без да платиш!
3 - Дори и да платиш на някои да ти добави много фенове за малко пари кел файда!
4 - Дори и да платиш на фейсбук да ти добави малко фенове, за много пари, пак кел файда! Но горе доло ще си избиеш парите в тази ситуация.
5 - Печелиш ако рекламираш и плащаш за рекламата. В момента в който спреш и всичко спира.

Реални примерни:

- Пускам платена реклама за даден продукт чрез страница с 8 харесвания, за ден правя оборот от 5000 лева.
- Пускам обикновена публикация в страница с 109 000 фена и правя за ден 10 продажби. Това без да спамя. Рийч приблизително 1500. (Феновете не са събрани чрез плащане на фейсбук)
- Правя силен спам с цел покачване на рийча пак на страницата със 109 000 фена и тогава поствам публикация към продукт и за ден правя 5 продажби. Като спама е голям и рийча ми е поне 10 пъти по - голям от нормалната публикация. Рийч приблизително 12 000 (Феновете не са събрани чрез плащане на фейсбук)
 

Горе