Инвестирам в: Финансирам проект/предлагам съдружие

Статус
Not open for further replies.
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

приятел не съм объркал мястото компа ми е преинсталиран скоро и нямам фонетика но като виждам че тук има хора като теб се замислям че може и наистина да съм объркъл
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

приятел не съм объркал мястото компа ми е преинсталиран скоро и нямам фонетика но като виждам че тук има хора като теб се замислям че може и наистина да съм объркъл

объркЪл си объркЪл :lol:
 
Здравейте предприемачи,

Финансирам проект в областта на IT: онлайн бизнес, софтуер, услуги или друго, което сте родили като идея.
Инвестирам във Вас.
Правя го възмездно срещу дялово участие в проекта. Не за да поощрявам развитието на младите. Затова ще Ви спестя частта "повярвай в себе си и мечтите си". Но Вие все пак - вярвайте!

За мен: 38г, две деца, частен бизнес от години, две висши, 3 чужди езика (с руския). Развил съм 4 бизнес проекта през живота си, от които 3 успешни и 1 неуспешен и най-много се гордея с провала си... Всъщност не. Мразя шибания провал. Във форума съм от много време, имам 100% рейтинг и т.н.

За вас: Интелигентен сте и имате идея, която може да опишете и представите като проект. Идеята Ви, дори да не е оригинална има потенциал за печалба и Вие знаете как. Може да управлявате развиетието на проекта и имате план за действие. Не Ви достигат финанси, опит и кураж. Или просто не сте бизнес тип.

От мен: Финансиране - пълно, частично или както се разберем. Административно управление на проекта в т.ч. финансово-счетоводно и правно обезпечаване.

От вас: Работата и времето. Не толкова да имате идеята, но да можете да я реазлизирате.

За времето, в което живеем: Ако и Вие имате усещането, че икономиката живна и че посятото днес, ще донесе печалба утре. Ако си лягате с мисълта за изпуснатитите шансове. Ако виждате безбрежния океан от възможности в интернет бизнеса - СВЪРЖЕТЕ СЕ С МЕН! Време е да действаме.
Здравейте! Бих желал да се свържа с Вас.
Как бих могъл да го сторя?
 
Здравейте,

Малко ме нямаше по работа и почивки. Постарал съм се на всеки да отговоря. Ако да съм пропуснал някого - моля за извинение.
С много хора се срещнах.
Дори подкарахме нещо с един колега на принципа аз плащам, той върши работата, по-скоро, отколкото съдружие...
Другото бяха умни разговори с интелигентни момчета. Надявам се е било продуктивно и за Вас.
Моля да уточня: Не давам пари на заем, не рефинансирам кредити, не купувам дялове от фирми, чиято стойност никой не знае.
ИМАТЕ СПЕШНА НУЖДА ОТ ПАРИ? - Не съм аз човекът.
 
Здравейте,
надявам се че все още проявявате интерес към стартиращи проекти. Ако проявите интерес ще се радвам да се свържете с мен или да ми изпратите някъкъв контакт.
С две думи искам да стартирам строителство с 3D принтер, ако сте запознат с това вероятно знаете, че е все още в зората си , но това му е интересното. Имам разработена стратегия и съм проучил производителите както и цените на този вид 3D принтери. Предимствата по описание на всички които предлагат такава техника е в бързото, икономично и качествено изграждане на бетонови , гипсови , каолинови и други елементи.
Имам известен опит в организиране на производство и разработка на технологии за такива.
Ще се радвам да получа отговор от Вас скоро тъй като съм си заложил срокове и цели.
Благодаря Ви предварително.
email: [email protected] или 0878756046
 
Здравейте
Казвам се Иван Иванов и търся сериозни инвеститори с които да мога да изляза на светло.
Нямам просто идеи имам разработена система за производство.
Може да видите на страницата ми във фб ..... IILSB или сайта IILSB там е и телефонът ми. Нямам време да проверявам форума, но телефона си вдигам
Поздрави и със здраве
 
Така. Здравейте. Казвам се И .К и имам гениална идея с огромен потенциал и сигурна печалба за кратък период от време. За разработването на проекта ми не са нужни много парични средства , но предпочитам да работя в екип с някого. Пишете ми на лично и нека да направим кинти.
 
@ataka сподели Моля как се развиват нещата по тази тема .... Успяхте ли с това, което подкарахте, намери ли други проекти, в които да инвестираш....
Чисто като статистика, горе-долу колко предложения получи и колко от тях би оценил като сериозни (без значение каква е била идеята на проекта)?
 
Последно редактирано:
Здравейте предприемачи,

Финансирам проект в областта на IT: онлайн бизнес, софтуер, услуги или друго, което сте родили като идея.
Инвестирам във Вас.
Правя го възмездно срещу дялово участие в проекта. Не за да поощрявам развитието на младите. Затова ще Ви спестя частта "повярвай в себе си и мечтите си". Но Вие все пак - вярвайте!

За мен: 38г, две деца, частен бизнес от години, две висши, 3 чужди езика (с руския). Развил съм 4 бизнес проекта през живота си, от които 3 успешни и 1 неуспешен и най-много се гордея с провала си... Всъщност не. Мразя шибания провал. Във форума съм от много време, имам 100% рейтинг и т.н.

За вас: Интелигентен сте и имате идея, която може да опишете и представите като проект. Идеята Ви, дори да не е оригинална има потенциал за печалба и Вие знаете как. Може да управлявате развиетието на проекта и имате план за действие. Не Ви достигат финанси, опит и кураж. Или просто не сте бизнес тип.

От мен: Финансиране - пълно, частично или както се разберем. Административно управление на проекта в т.ч. финансово-счетоводно и правно обезпечаване.

От вас: Работата и времето. Не толкова да имате идеята, но да можете да я реазлизирате.

За времето, в което живеем: Ако и Вие имате усещането, че икономиката живна и че посятото днес, ще донесе печалба утре. Ако си лягате с мисълта за изпуснатитите шансове. Ако виждате безбрежния океан от възможности в интернет бизнеса - СВЪРЖЕТЕ СЕ С МЕН! Време е да действаме.
===========================================

Здравейте,

Ако обявата е все още валидна, предлагамe Проект за финансиране - авангардна технология за производство на базалтови и керамични влакна, и цял клас високотехнологични фибро-композитни изделия от тях, които са 3 пъти по-здрави 3 пъти по-леки, и 10 пъти по-евтини от стоманата, като например: корпуси и части за автомобили, самолети, кораби ; леки и здрави модулни панели за сглобяеми сгради с вградена топлоизолация; арматурни пръти, тръби, профили, плоскости, изолации, стълбове, пътни настилки, тъкан и нетъкан текстил, въжета, мебели, предпазни и бронирани облекла, жилетки, шлемове и др.
Такъв тип изделия са извънредно устойчиви на огъване, удар, опън, натиск, износване, огън, вода, корозия, вредители. Могат да заменят почти напълно стоманата и повечето метали, керамики, полимери. Производствената им цена е извънредно ниска.
Технологията включва наше оригинално ноу-хау от 2006 г. за ниско-енергийно оксиводородно газо-плазмено топене ( а също и кипене - за производство на леки и здрави порести "костни структури") на Базалт (1400 гр.С) и Циркониев Диоксид (2800 гр.С), и изтеглянето им във вид на влакна с дебелина от 5 до 10 микрона и дължина - километри.
Работим с няколко фирми, които произвеждат такива влакна от години и предлагат готови поточни линии.
Имаме потенциални купувачи на неограничени количества различни фибро-композити и инсталации за производството им, от цял свят.
Ако имате интерес да участвате с финансиране, пишете на [email protected] .
 
Последно редактирано:
Здравейте приятели,

Бях много ангажиран и не съм поглеждал от много време темата. Извинявам се и обещавам да съм по-активен.
Проучвам една бизнес идея - не дойде от форума :(
Понеже съм бизи и съм много патил, изявления, че идеята Ви е гениална, някакси не ме докосват емоционално.
Затова ето Ви един емейл ecomatters(маймунка)Гмаил(точлка)ком

Поздрави и успех!
 
Здравейте, ако имате предложения реални за всякакви бизнес идеи не се колебайте, а ми пишете на лично готов съм да инвестирам в реалистичен и потенциален бизнес както онлайн така офлайн
 
Ти па къде се буташ в чужда тема?!
 
Всеки който смята да сподели нещо с ataka, да се откаже нека не дава идеи на този човек който просто смята да си ги ползва за себе си. Писах си с него надълго и нашироко като на края ме е премахнал от абонати. Моля админстратор да заключи темата. Имайте едно на ум за каквото и да било свързано с този измамник ли да го нарека не знам. Реално не съм загубил нищо защото не мога да изпълня идеята без финанси а е една от най-простите ми идеи който вече са на пазара. Просто някой който има уникална идея, не я давайте на хора на вяра за да не сте прецакани накрая.
 
Еми много ясно, че е измамник понеже никой не го познава и не казва кой е, какъв му е бинзеса и т.н. Аз познавам само един човек с яко пара, на който мога да кажа всяка своя идея, щото за дребни милиони няма дори да тръгне да се занимава и съм му казвал всички идеи дет имам, дори ей така за съвет само или за мнение, човека си прави касови апаратчета и в бг всеки го познава - търсете такива инвеститори с пари, връзки и име, а не някакви анонимни псевдоинвеститори :D Или който има идея сам да се оправя, щото на мен един тарикат ми открадна една идея, дето беше някаква супер проста и чакам да я видя направена (щото ми черта кад-а за продукта и накрая спре да ми отговаря след като видя, че има идея в тва дето му казвам :D)
Трябва да си работиш сам, само в супер мега краен случай на някой да кажеш нещо..
 
Еми много ясно, че е измамник понеже никой не го познава и не казва кой е, какъв му е бинзеса и т.н. Аз познавам само един човек с яко пара, на който мога да кажа всяка своя идея, щото за дребни милиони няма дори да тръгне да се занимава и съм му казвал всички идеи дет имам, дори ей така за съвет само или за мнение, човека си прави касови апаратчета и в бг всеки го познава - търсете такива инвеститори с пари, връзки и име, а не някакви анонимни псевдоинвеститори :D Или който има идея сам да се оправя, щото на мен един тарикат ми открадна една идея, дето беше някаква супер проста и чакам да я видя направена (щото ми черта кад-а за продукта и накрая спре да ми отговаря след като видя, че има идея в тва дето му казвам :D)
Трябва да си работиш сам, само в супер мега краен случай на някой да кажеш нещо..
Прав си аз тази идея съм я отписал и затова я споделих земе пък да стане :D иначе имам някой който искат сериозна инвестиция както ти казваш от наистина сериозен човек, но никога не бих ги казал тях на непознат. Казвам тук просто някой да не си каже наистина уникалната идея. Иначе да най-добре е да се оправаш сам, но понякога не става и по-добре да опиташ рисково :D Живи и здрави колеги!
 
В крайна сметка авторът на темата реализирал ли е въпросната идея, споделена с него, или не? Във всички случаи идеята сама по себе си няма никаква стойност, така че не мога да определя това като измама. Може би е некоректно от негова страна, но чак пък измама...

След като вече си отписал идеята, може ли да я споделиш, че ми стана интересно? :)
 
Не съм казал, че е измама, но е един вид измама защото казва, че ще финансира, а накрая си я задържа за себе си. Ти губиш време да споделиш идеята за абсолютно нищо в крайна сметка. Бих я споделил, но моята философия е, че времето е едно от най-важните неща на този свят и всичко се върти около него. А и евентуално някой ден мога да я изпълня дори и този некоректен "инвеститор" да я използва никога няма да е пренаситена. Споделих е преди 2-3 дена предполагам не работи толкова бързо.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе