Финансиране за проект.(около 200лв)

genchosam

Well-Known Member
Става дума за редизайна на една система,намерил съм дизайнер от форума,който да го направи с колегата му.(дизайн,кодиране,вграждане в системата)= 150 лв.Домейн и хостинг=50 лв за година.Плащанията стават 75 на дизайнера преди работа и след работа още 75лв,Вие плащате към тях така може да сте спокойни,че няма да Ви изпържа.Може и да е смешно,Но нямам пари в момента,а искам да осъществя проекта.Писах си с няколко човека от форума,но без успех.Предпочитам да не се свързвам с договори и подобни,сериозен съм мисля,че проекта ми има шанс да ви върне парите до 6 месеца + горница.

За повече информация на ЛС.
 
По-добре си изтрий публикацията преди да са те нахранили. Нямаш си на идея колко несериозно, а и глупаво звучи.
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Ако може и на мен някой да ми даде, но 400 лв. Мисля, че ще си взема 1 бутилка джони и 1 грам кока и да си изкарам добре. Пък защо не и да си вкарам добре. Може да отида и при някоя качествена сео спецЯлистка да ми оптимизира трибуквения домейн. Нямам пари в момента, а как ми се оптимизира. Предпочитам да не се обвързвам с договори. Може да сте спокойни, че няма да ви изпържа. Затова може да ми изпратите парите по пейпал, като gift. За повече информация на ЛС.

:oops::twisted:
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Айде почна се :lol:

@er0s - Що не послуша ktomov? Още една тема, дето ще ни развлича, но и ще ни отнема времето за бизнес :)
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

mlk_small.jpg

:D :D :D Имам аз една мечта...помогнете ми, моля!
 
От: От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Ако може и на мен някой да ми даде, но 400 лв. Мисля, че ще си взема 1 бутилка джони и 1 грам кока и да си изкарам добре. Пък защо не и да си вкарам добре. Може да отида и при някоя качествена сео спецЯлистка да ми оптимизира трибуквения домейн. Нямам пари в момента, а как ми се оптимизира. Предпочитам да не се обвързвам с договори. Може да сте спокойни, че няма да ви изпържа. Затова може да ми изпратите парите по пейпал, като gift. За повече информация на ЛС.

:oops::twisted:


Ха-ха-ха-ахх-а- много добро тва :)
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

HARD-WORK.jpg

Сигурно вече си разбрал колко несериозно звучи обявата ти. Гледам не си отскоро тук, прочети това, изкарай си парите и си осъществи идеята.
Не е смешно, че нямаш пари - на всеки може да се случи. Смешното е, че се надяваш някой да ти ги даде ей така.
Даром е само сиренцето в капана, всичко останало се плаща.
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Ако бе яка идеята бих се замислил да те финансирам, ама толкова несериозно, че по-добре нещо сериозно да направя. 1 черно джони и да го изпеем с redum-a :D
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Благодаря Ви за забавните коментари.Темата я написах набързо,може би сгреших.. Ако все пак се намери някой да опитаме съвместна дейност може да ми пише :)
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

На мен ми трябва само един двайсетак да си взема две бутилки коч и да се усмъртя, че много топло стана навън! Приемам пейпал и ипей, както и пощенски запис!
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

На мен ми трябва само един двайсетак да си взема две бутилки коч и да се усмъртя, че много топло стана навън! Приемам пейпал и ипей, както и пощенски запис!
"коча" как искаш да ти го изпратя по пощата или чрез Еконт ?
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Е мислех аз да си го купя, но като ще се праща предпочитам по Еконт, че от пощата могат да ми го изпият! Големи пияници са пощенските куриери!
 
Re: От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Благодаря Ви за забавните коментари.Темата я написах набързо,може би сгреших.. Ако все пак се намери някой да опитаме съвместна дейност може да ми пише :)
Виж сега, колкото и набързо да си писал, темата ти се чете по този начин:
Гледайте ся, имам страшна идея за сайт, ама нямам лев да я осъществя. За тва ми трябва някой бунак да ми метне 200 лева, ама не щем договори, щот е много обвързващо. А парите ще ви ги върна след 6 месеца, заклеам се!
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Като си сигурен в идеята си, тегли малък заем :) Ако никой не иска да ти помогне, тегли малък заем от 200 лева и ще върнеш 270-300 с лихвите :)

Другият вариант е от някой приятел да правите партия :)
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

.. Ако все пак се намери някой да опитаме съвместна дейност може да ми пише :)
Предложи инфо, най-добре списък с успешните ти проекти/сайтове заедно със статистика на посещенията и месечни обороти/печалби.
Ако си начинаещ в интернет бизнеса, дай примери за други житейски успехи - каквито и да са. Спортни постижения, класирания в малоумни тв предавания тип Мюзик Айдъл, Сървайвър, Минута е Много ... Всичко може да свърши работа.

Покажи, че има някаква файда от евентуално партньорство с теб.
 
.... Ако си начинаещ в интернет бизнеса, дай примери за други житейски успехи - каквито и да са. Спортни постижения, класирания в малоумни тв предавания тип Мюзик Айдъл, Сървайвър, Минута е Много ... Всичко може да свърши работа.

Покажи, че има някаква файда от евентуално партньорство с теб.

И в допълнение обясни защо на снимката си облечен в женски дрехи и си с дълга коса ... :wink:
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Вие ме взехте за мезе,колкото и малоумен да ви се струвам получих 4 ЛС на който отговорих.
 
От: Финансиране за проект.(около 200лв)

Е, да де - дойдохме си на думата, не е луд този дето яде баницата, а тоя дето му я дава :)
 

Горе