Финансиране на проект от Google Ad Grants

Martin Milanov

New Member
Здравейте,
Имам една доста амбициозна идея за сайт чрез който хората ще могат да четат книги онлайн, напълно безплатно.
Въпроса обаче е някой знае ли какво е необходимо за кандидатстване в Google Ad Grants

Благодаря предварително! :)
 
От: Финансиране на проект от Google Ad Grants

Здравейте,
Имам една доста амбициозна идея за сайт чрез който хората ще могат да четат книги онлайн, напълно безплатно.
Въпроса обаче е някой знае ли какво е необходимо за кандидатстване в Google Ad Grants

Благодаря предварително! :)


Ползвай Google - доста помага ...

Виж тук!
 
От: Финансиране на проект от Google Ad Grants

Здравей,

Трябва да си НПО.
Трябва да си направиш регистрация в Техсуп България - https://www.techsoup.bg/ , да създадеш профил на организацията и да ти пратят "знак за валидиране". За да ти пратят знак, трябва да изпратиш решение зарегистрация, документ за БУЛСТАТ и/или актуално състояние,
След това със знака за валидиране се регистрираш в ГугълАдГрантс.
И от там нататък си кандидатстваш за Адуърдс...

Не е сложно. До 5 дни е цялата процедура, включително верификации и т.н.
 
От: Финансиране на проект от Google Ad Grants

Стана ми интересно и потърсих инфо за Google Ad Grants - доколкото разбирам, ти предоставят само реклама на дадена стойност. Т.е. реално си мисля, че няма как да вземеш тези пари, за да инвестираш в реализацията на идеята си... но може и да се бъркам. Ако има колеги с повече опит с Google Ad Grants, нека споделят повече информация :)
 
От: Финансиране на проект от Google Ad Grants

Да, предоставят ти реклама на тази стойност. Рекламата е само при търсене.
Няма как да ги вземеш.
Но ако имаш достатъчно добра идея и/или кауза, по 300$ на ден си е чудесен бюджет.
 

Горе