Фирма за разхождане на кучета?

От: Фирма за разхождане на кучета?

По логиката- ако имаш куче и не го гледаш, по-добре да нямаш, много детегледачки биха умрели от глад. :)

Не е много точно сравнението, но би могло да е в полза на тези, които още не са се сетили да ползват детегледачки.

Аз до сега не съм използвала услугите на детегледачка, защото вероятно бабите и дядовците са се справяли при необходимост.

Но кучето е малко по-различен ангажимент и е малко по-трудно, да го оставиш на бабата или дядото или на някой приятел, ако е ... по-едричка порода.
Въпреки, че една приятелка си го оставя на майка си и бебето и един йоркшир, но майка й си е кучкарка и от край време си гледа кучета и дори лятото ходи на специални места на почивка, където разрешават с кучета. На бунгала последно, някъде около Камчия. Като за член на семейството си мислиш.
Сега ще се видим с Теди тази седмица и ще си кажа мнението, дано и други хора-нуждаещи се да могат да си помогнат.

Но да, почти същото е, като да дадеш детето си на градина, училище и т.н. но да си е твое :)
 
От: Фирма за разхождане на кучета?

Здравейте! ВИдях, че темата е от 2013, но мисля, че тук мога да споделя една фирма за разходка и домашни грижи на кучета - Догинг ЕООД. Аз съм консултант в тази фирма и ако имате някаква нужда от помощ, може да ми пишете лично.
 
От: Фирма за разхождане на кучета?

Сайт за помощници за дома и домашните любимци moidom.xyz
 
От: Фирма за разхождане на кучета?

Трябва ми човек или фирма, за да се разхожда куче в София 3 пъти на ден.
Някой ползвал или предлагал ли е подобна услуга?
Става въпрос за центъра, кучето е голямо.
От ноември до март - 5 -6 месеца.

Сайт за помощници за дома и домашните любимци moidom.xyz
 
От: От: Фирма за разхождане на кучета?

Здравейте!

Намерих ви съвсем случайно (сайта и форума) покрай възникнали обстоятелства, които налагат, да намеря някой да разхожда моето куче.
И ми се показа тази тема ... :twisted: много интересна, но с неясен край :(

Мога ли да попитам автора, дали е намерил кой да му разхожда кучето, като при мен нещата са доста по-различни, но ще бъда благодарна и само за информация, за да пробвам и попитам.

Благодаря предварително и хубав февруарски ден.

Сайт за помощници за дома и домашните любимци moidom.xyz
 

Горе