Фирмена кредитна карта с кешбек?

kanadeca

Member
Има ли такова нещо в БГ?

Трябва ми карта с истински кешбек, а не разни точки и бонуси.
 
Има ли такова нещо в БГ?

Трябва ми карта с истински кешбек, а не разни точки и бонуси.
Фи банк до колкото знам. Но ако искаш кешбек в някой магазин няма и да знаят какво означава това
 
Фи банк до колкото знам. Но ако искаш кешбек в някой магазин няма и да знаят какво означава това

FiBank нямат кешбек. Устройва ме напълно нормалният кешбек, който предлагат. В момента веднъж на 6 месеца ти депозират в акаунта кинтите, проблемът е, че това е само за ФЛ, за ЮЛ нямат.


Тези предлагат 3% при всяка покупка на постерминал или онлайн

Картата е нещо подобно на револют

На мен ми трябва кредитна, а не дебитна. Отделно да е на фирма и последно - предпочитам БГ. Реферал линка ти не работи.
 
Явно кешбека го разбираме по различен начин. Кешбек има също така, когато пазаруваш от супер маркет и да речем сметката ти е 20 лв но искаш кешбек 30лв така през терминала плащаш с картата 50 лв и ти дават 30 от касата кеш. Другото са лоялни програми с кешбек. Вивид картите имаха това, което търсиш
 
Явно кешбека го разбираме по различен начин. Кешбек има също така, когато пазаруваш от супер маркет и да речем сметката ти е 20 лв но искаш кешбек 30лв така през терминала плащаш с картата 50 лв и ти дават 30 от касата кеш. Другото са лоялни програми с кешбек. Вивид картите имаха това, което търсиш
Да, той малко е объркал термините.
Аз за фирмена, пък и кредитна, с връщане на процент от направени разходи мисля, че само нашите Payhawk го правят, ама не знам условията и до кога ще продължи цялото нещо. Но не знам дали са кредитни или дебитни. То като цяло кредитна карта на фирма не съм сигурен за какво може да служи, без да излиза много скъпо.
 
Може да съм объркал термините, да.

В момента на ФЛ имам 1% кешбек - така го наричат от банката.

В рамките на 6 месеца каквото изхарча и ми връщат % до определена сума.

Например харча 10к за 6м и след отчетния период ми връщат 100лв по картата.

Трябва ми такова нещо за ЮЛ
 
Може да съм объркал термините, да.

В момента на ФЛ имам 1% кешбек - така го наричат от банката.

В рамките на 6 месеца каквото изхарча и ми връщат % до определена сума.

Например харча 10к за 6м и след отчетния период ми връщат 100лв по картата.

Трябва ми такова нещо за ЮЛ
Не виждам особен смисъл от това, освен да си покриеш таксите , които картовия оператор ще ти наложи за тези месеци. Не очаквай, че ако фирмата оперира с голям оборот месечно и плащаш с кредитна карта, ще направиш една месечна заплата от кешбек. Тази кука е създадена за друг, не търси glitch в системата на VISA или MasterCard. btw cacheback-а идва от издателя на картата, не от банката оператор.
 
Ако трябва да се придържаме към изискването да е "без точково" и за ФС, то само 2 банки го предлагат. По-скоро предлагат отстъпка в момента на плащането е не кешбек. Това са :

ОББ - UWIN

Банка ДСК - Merci

кредитна карта от БАКБ - На всеки три месеца (отчетни периода) банката начислява 0.5% от цялата акумулирана сума


И разни други, като:

Vivid карта с до 25% Кешбек.
W1TTY карта Както е написал Явката с 3% кешбек
 

Горе