Фирмен магазин - популяризация

Techky

Member
Здравейте . Трябва ми мнение относно фирмен магазин , който е онлайн и с цел популюризация на стоката . Разбира се , надяваме се и на приход от него .
Става въпроса за "Дама Пика и Браун" . Това е марката , която е с 17 години опит както в България , така и извън нея .
Според Вас как мога да успея да популяризирам постепенно този сайт ? Дали е уместно да се експериментира с афилейт бизнес . Да се надяваме на посредници със съотвеният процент , който ще получават и дали това ще има прогрес . А другото е чрез реклами в интернет , но макар това да ми се струва , че по този начин разхода за реклама ще надвиши прихода .
Също така , може да ми подскажете какво мога да добавя или да премахна от сегашния сайт , който : www.damapika.com

Благодаря Ви ! :)
 
От: Фирмен магазин - популяризация

името е хубаво - ще го помнят
сайта си е простичък и семпъл - но като за без пари си е добре :)
за да имаш афилейт трябва да има стока - а вътре има 20 чифта обувки - направи ги 200 поне
За реклама... гледай на парите дадени за реклама не като реклама за продажби, а като на реклама за популяризация :)
иначе да трудно ще ги избиеш
 
От: Фирмен магазин - популяризация

Според Вас как мога да...
....
Благодаря Ви ! :)
Към някого конкретно ли е зададен въпроса или?

Също така , може да ми подскажете какво мога да добавя или да премахна от сегашния сайт , който : www.damapika.com
Може, разбира се:

1. "Обуваме Ви комфортно и удобно вече 17 години, всеки ден от които се убеждаваме, че прекият контакт с Вас - потребителите,..." - решете в единствено или множествено число е обръщението към посетителите. Или помолете някой, малко по-добре запознат с българския, да ви напише текстовете в сайта.

2. Двете икони горе - за скайп и слушалката. Не са експортнати правилно (вероятно не в подходящ формат) и краищата им са грозни, набиват се на очи.

3. Незадължително: Или напукайте тиквата на тоя дето ви е правил сайта да седне и да стайлне+подреди ВиртуМарт-а, че поне отмалко да пасва на останалото, или направо разкарайте пръдливата Джумла и си сложете нормален шопинг карт софтуер.
 
От: Фирмен магазин - популяризация

Благодаря за това , че ми отделихте време . Мисля да се заема с тези промени от днес .
 

Горе