Фитнес гривна

kanadeca

Member
Търся такова чудо от месеци и не намирам. Много заседнах пред бюрото и си търся стимул да ме ръчка да се движа.

Та, реших да взема фитнес гривна, искам да мери крачки + пулс особено при тренировка.

Проблемът е, че не искам часовник, нямам нужда от известия, музика, говорене... Не искам дисплей, не искам прогноза за времето или пък още едно място, на което да писука, че имам смс или пропуснато обаждане.

Искам една проста гривна, която да е максимално малка и лека, за да не я усещам и да мога да я нося 24/7.

Какво търся:
  • Максимално леко, тънко и невзрачно, без дисплей.
  • Красив аксесоар за ежедневна употреба.
  • Връзка и импорт с Apple Health.
  • Батерия поне 3 дни.
Аз лично такова нещо не намерих... пробвам се с някакъв huawei band 8, но пак ми е голямо + заради него не мога да нося часовник, а съм фен на автоматика с камъчета, не на разни олед, амолед и т.н.

Имате ли идея за нещо подобно, ползвате ли?
 
Ползвах xiaomi mi band 5 и съм доволен. Най-новата (мисля че 7ма генерация?) е една от най-точните при засичане на съня. Батерията на моята изкарваше 7 дни без проблеми, предполагам и най-новата ще е там някъде.

Да, има екран, но без екран едва ли ще е особено по-малка като размери. Но откъм отчитане на съня (а то е най-трудното), бие всички, включително и епълския часовник.
 

Горе