Флаш Банери

Dream

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предлагам изработка на флаш банери на приемливи цени.
За повече информация на e-mail:[email protected]
 
Последно редактирано:
От: Флаш Банери

Какво значи приемливи цени? За на бай картофаджията куконата, сайта й с принцеските дет се надбегват коя е по яки нокти, вервай ми и 200лв банера са нищо.
На мен ми трябва преработка на един .гиф във флаш.
Имаш ли нещо да покажеш, да не си губим времето дали ги умееш наистина тези неща :) както и малко по-конкретно за цените ако е възможно
Коминикацията по мейл дори и аз се убедих, че е изключително нефункционална :) Скайп, тук в темата или ЛС, иначе и два мейла за година няма да получиш
 
От: Флаш Банери

Позволявам си да вдигна темата, като компенсация за проявените съмнения :)
Човека ми направи банера. Свърши добра работа на добра цена.
 
От: Флаш Банери

Ей тия цени, не разбрахте ли че не става по този начин? Флаш банери колкото щеш и каквито щеш. Евтиното - на плод- зеленчука. Тук обаче е безплатно :LOL
 
Последно редактирано:
От: Флаш Банери

Цени, цени...дайте някакви примерни цени. Толкова ли е трудно който предлага нещо да постне един банер тук и да пише ...този банер струва еди колко си лева. И всеки може да си прецени дали го устройва или не цената, дали човека е за неговите възможности или...
 
От: Флаш Банери

По принцип цени не се обявяват публично. Публично обявената цена е реклама, а не реално цената за която се работи с клиенти.
 
Последно редактирано:
От: Флаш Банери

5Ds Погледни това : флаш банери
Лично за мен коментара ти е много подвеждаш, разбирам защо го правиш но просто не е тук мястото.
 
От: Флаш Банери

Ако се интересувате от цени - има e-mail ([email protected]) посочен за повече информация. Там ще ви отговоря на всички въпроси.

Но моля колегите да не рекламират по този начин своите продукти - отворете си своя тема! OMG

Ей тия цени, не разбрахте ли че не става по този начин? Флаш банери колкото щеш и каквито щеш. Евтиното - на плод- зеленчука. Тук обаче е безплатно :LOL

5Ds Погледни това : флаш банери
Лично за мен коментара ти е много подвеждаш, разбирам защо го правиш но просто не е тук мястото.
 

Горе