Форматиране на .csv

Здравейте :) Искам да пусна реклама във фейсбук на таргетиран лист айдита. Дотук добре, но когато ги почистя от дублиращи те са малко и искам да запиша файла ми вади 1000 грешки. Забелязах, че някой от айдитата не са форматирани правилно и са нещо от сорта 1e+14 много бройки а когато кликна на тях горе изписват, че са различни. Как трябва да ги форматирам, че не съм добър в ексела ? Благодаря предварително :)
 
От: Форматиране на .csv

Значи ти ползваш Excel файл в който имаш колона с ID-та?
Искаш после да експертнеш в csv и да го ползваш у фейсбуко и в този файл имаш проблем с числата?

Решението е просто: форматирай праивлно колоната в Excel-а.
 
От: Форматиране на .csv

Здравейте :) Искам да пусна реклама във фейсбук на таргетиран лист айдита. Дотук добре, но когато ги почистя от дублиращи те са малко и искам да запиша файла ми вади 1000 грешки. Забелязах, че някой от айдитата не са форматирани правилно и са нещо от сорта 1e+14 много бройки а когато кликна на тях горе изписват, че са различни. Как трябва да ги форматирам, че не съм добър в ексела ? Благодаря предварително :)
Колега, а би ли обяснил, че даже и с някой скрийншот, ако имаш мерак де :) , къде и как се пуска реклама във фейсбук на таргетиран лист айдита? Благодаря предварително :)
 
От: Форматиране на .csv

Ако искаш напиши ми скайпа си на лично съобщение и ще ти обясня.
А тук проблем ли е да обясниш, да го прочетат и други колеги? Нали това е идеята на форумите все пак :)
 

Горе