Формиране на цена в Presta Shop

L.Seferinov

Member
Здравейте,
имам проблем с цените на Presta Shop. Когато попълня формата за ценообразуване избирам от падащото меню'' BG standart rate 20%''.
Въвеждам цена с данък например 120 лв и веднага без данък става 100. Запазваме настройките.
В опции за данъци съм кликнал на Разрешаване на данъка и на показване на данъка в количката с ОК.
При преглед на прудукта то той се появява на сайта с цена 100 лв и надпис под него Без данък. Шантава работа . Нещо пропускам.
Ако сложа продукта в количката се появява рабивка на цената ,Цена без данък 100 лв ,данъци 20 лв ,обща цена 100 лв (без данък) .Още по-шантаво.
Искам цената да излиза с данък т.е. 120 и без надпис '' с данък, без данък'', просто цена 120лв.
Някой сеща ли се какво съм пропуснал?
Благодаря за мненията ви
 
Погледни групите/посетител, гост, клиент/ трябва да са Метод на показване на цената - с вкл. данък
Вероятно в момента са без данък и за това ти показва така
 
Здравей, виж тук:
Просто към групите се добавя и данък.

Поздрави,
Станимир И
 
В менюто изтриваваш всички зададени параметри за данък и спираш опцията да се показва. Задаваш си цената кояот искаш да бъде на всеки продукт.
 
Благодаря на всички ,който помогнаха.
Параметри на магазина -Настройки за клиенти-Групи , чекваш с включена такса
Весела нова година
 
Погледни групите/посетител, гост, клиент/ трябва да са Метод на показване на цената - с вкл. данък
Вероятно в момента са без данък и за това ти показва така
Много благодаря.
Весела нова година.
 

Горе