Форумите с награди

n0_nam3

New Member
Има вече доста форуми които като пишеш постове ти дават награди но имат по 150 , 200 посещения на ден според вас има ли печалба и заслужава ли си да се направи :(
 
От: Форумите с награди

еми в този сайт където пиша сега аз за домейн .com за една година е 1000 поста (1000точки) а ваучери на мтел глобул.. ако имаш предвид такива са по 500 точки за 5 лева
 
От: Форумите с награди

bg-best SUX ама много брутално, не знам за какво го отварям от време, хората от там да не се обиждат, ама това е най-скапания форум.. със най-многото спамъри и комплексари в интернет пространството.. мисля, че са по зле от дата.бг..
 
От: Форумите с награди

Е сега видях един, обаче е горе долу празен. gsm4.me/forum За да ги има сигурно има някаква далавера.
 
От: Форумите с награди

еми на мен в бг-бест не ми дава да се регна смисал регистрирам се но не ми дава код за потваждаване.. вече 5-ти ден
и никъде не намирам наградите в бг-бест моля някой да ми прати линкче на лс
 
Последно редактирано:
От: От: Форумите с награди

не , защото вече е много претрупано .... е.. освен ако не се дават ваучери за мнения.. тогава може би ще има доста хора.. е завиви при колко точки ше се дават де

Заслужава си, ако го направиш като хората и имаш добра концепция :)
 
От: Форумите с награди

еми аз ако направя такаф сайт ще направя наградите максимално ефтини зависи от печалбата ..
 
От: Форумите с награди

Мани го тоя nagradki.com пълен боклук.. като им гледам форума направо........ Те немогат да си оправат надзора над форума.. има 100 спам теми , на латиница , админа влиза в темата и вика бях на почивка и едва ли не вика "аз кво да направа" нито е преместена темата нито заключена нито пък нещо друго .. е така оставена да виси...
Като вида такъв форум и вече мнението ми за него е -10
 
От: Форумите с награди

еми аз ако направя такаф сайт ще направя наградите максимално ефтини зависи от печалбата ..

Трябва да предложиш нещо малко по-различно, да разчупиш стандартния модел за да станат нещата :)
 
От: Форумите с награди

нещо конкретно дайте го на ЛС :)

Ако имахме нещо конкретно ние щяхме да го направим... онлайн бизнеса, както и всеки друг бизнес е основан на идеи и опит :) И двете се продават доста скъпо
 
От: От: Форумите с награди

Ако имахме нещо конкретно ние щяхме да го направим... онлайн бизнеса, както и всеки друг бизнес е основан на идеи и опит :) И двете се продават доста скъпо

Точно така, за това който няма акъл плаща на други и те му го правят :p
 
От: Форумите с награди

Цялата работа е че от това може да спечелиш малко трафик ако имаш бг сайт (реклама - разменяне на банери и линкове) или може дори да си купиш реклама в други сайт за точки което си излиза много по изгодно 200 т на седмица примерно все едно 2лв за 1 седмица в сайт с 300-400 уникални което си е добре. Аз също направих един тарикатлък посъбрах си малко точки и си викам може дизайне нещо да си поръчам но си взех около 20 клика в бидвертизер - кликаха ми давах по 10т за клик 200 т а имам около 3$ което пак се обръща в пари доло горе...и така точките мн лесно се събират имам около 100 поста а около 900 точки вече

Едит: Много е забавно в такива форуми четеш нещо от сорта "Луната се върти около земята" и други подобни..
 
Последно редактирано:

Горе