Форум ПР1 - оценка.

parlla

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
На колко бихте оценили 1 форум ПР1, Threads: 4,300, Posts: 36,239, Members: 50,177, Active Members: 11,605. Постовете са си реални.
Има слаби месечни приходи, платен лиценз за vBulletin.
В момента се продава и се чудя дали е изгодна цената
 
От: Форум ПР1 - оценка.

Threads 4 хиляди и нещо
Постове 36 хиляди
Активните членове са 11 хиляди.
Тоест активените членове са писали по 3 поста
А иначе има още 20 хиляди акаунта и в страницата с "профили" има 500 страници.

всичко това обяснява и PageRank еденицата.
слабите приходи също са обосновани.

само не разбрах кое колко да се оцени?
колко пари? каква оценка? оценка за какво?

като идея за инвестиция не би ме грабнало
 
От: Форум ПР1 - оценка.

Оценка за пазарна стойност.
Ако е ваш Mr Radev за колко ще го продадете?
Ако ще купувате - колко бихте дали?
 
От: Форум ПР1 - оценка.

@parlla прати ми на ЛС линк към форума, може и да съм заинтересуван :)
 
От: Форум ПР1 - оценка.

@parlla прати ми на ЛС линк към форума, може и да съм заинтересуван :)
Не сте ме разбрали явно.
Аз не желая да продавам този форум а да го купя. И понеже не съм хич наясно с форумите ви моля да коментирате, колко му е реалната цена.
 
От: Форум ПР1 - оценка.

разбери че всичко зависи от нишата, от посетителите, от приходите, от функционалността и т.н. Се едно да кажа за колко да купя кола 120 коня, 99 година, без застраховка със ел. стъкла...
 
От: Форум ПР1 - оценка.

разбери че всичко зависи от нишата, от посетителите, от приходите, от функционалността и т.н. Се едно да кажа за колко да купя кола 120 коня, 99 година, без застраховка със ел. стъкла...
И веднага отговарям: Такъв автомобил е между 4000-6000лв.
Такъв отговор очаквам и аз а не точен до стотинка.
Просто желая да видя дали цената която предлагат се вписва в действителноста или е прекалено висока.
Някой да се изкаже компетентно с цифри и после ще ви кажа колко е реалната оферта, а ако се откажа от покупка ще ви пусна и линка.
 
От: От: Форум ПР1 - оценка.

И веднага отговарям: Такъв автомобил е между 4000-6000лв.
Такъв отговор очаквам и аз а не точен до стотинка.
Просто желая да видя дали цената която предлагат се вписва в действителноста или е прекалено висока.
Някой да се изкаже компетентно с цифри и после ще ви кажа колко е реалната оферта, а ако се откажа от покупка ще ви пусна и линка.

При едно търсене по тези критерии за кола в популярен немски сайт се вижда, че цената на колите е от 900 евро до 25 000 евро...
Само че има една разлика - при сайта би трябвало да варира още повече по няколко причини ( различните му приложения и комбинации, перспективи... )
Мисля, че е невъзможно да се каже цената така.
Няма да спомена границите, защото ще си помислиш че се майтапя :)
 
От: Форум ПР1 - оценка.

parlla гарантирам ти че никой няма да ти каже цена, дори и ориентировъчна, като дори и езика на сайта не се знае... за това по добре лок на темата ;)
 
От: Форум ПР1 - оценка.

parlla дори и ориентировачна не е тази която ще ти кажа, но изчисли приходите на сайта по 12. С информацията, която си дала за форума е невъзможно да се изчисли продажната му цена.
 
От: Форум ПР1 - оценка.

....информацията, която си дал...

Както и да е отказвам се от покупка цената ми се вижда много - 2500 Евро. Форума е GPSундърграунд.com ако решите че си заслужава все пак мога да се включа като съдружник. Може да пратите ЛС.
 
От: Форум ПР1 - оценка.

УАААААУУУ!!
Това насериозно ли

Съвсем сериозен е и неще да сваля а и има такса $95 на месец за сървър, но пък посетителите са 8-10.000 уникални дневно ама...
 
От: От: Форум ПР1 - оценка.

Мдаа. Честно ти май не знаеш какво искаш....
 
От: Форум ПР1 - оценка.

Кой незнае ?
@radev ли, защото и аз не бих си го купил :)
 
От: Форум ПР1 - оценка.

не, не знам и аз
просто казвам, че не бих си го купил, не мога да се сетя една причина поради която да си го купя
 

Горе