Аукцион за: Форум за безплатни обяви

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!

На вашето внимание представям първият форум за безплатни обяви в България: Forum-obiavi.com
Система: PhpBB
Версия: 3.0.11
Година на създаване: 2012
Посещения дневно: 80-120
Регистрирани потребители: 629
Теми: 1737
Мнения: 1981
PR на домейна: 2 + доста беклинкове
Домейна е при: Namecheap.com ( подновен до март 2017г. )
Всекидневна активност от потребителите на форума - появяват се по няколко нови теми
Възможност за публикуване от гости с попълване на антиспам проверка. От създаването на форума няма нито една спам тема от бот.

Модули:

В цената на форума влиза и модул за "ВИП обяви" - всяка обява може да бъде направена ВИП много лесно и да се показва най-отгоре в раздела си + в този слайдер на началната страница. Модула е писан специално за този форум!
Само неговата цена възлиза на над 100 лв.
8623727i.jpg

Освен това:
- Напълно конфигуриран SEO модул. Сайта се класира на 5-6 страница ( в зависимост от това дали правя нещо по него ) по ключова дума "безплатни обяви"
- Модул за рекламни позиции, позволяващ разнообразно разположение на рекламите
- Модул за по-лесно разглеждане на снимките в темите
- Модул за обявяване на цена на обявите ( http://prntscr.com/a0k183 , http://prntscr.com/a0k1ts )

Сайта е одобрен от Google Adsense и в момента се показват реклами.


Цената включва още:
- Фейсбук корица https://www.facebook.com/forumobiav...037701416369/1688038571416282/?type=3&theater
- Лого

Причина за продан:
И аз като предишния собственик се оказа, че нямам време да го развивам :(

Дефекти и бъгове:
Раздел "потребители и групи" в админ панела не работи. Говорих с човека, правил модула за ВИП обявите и каза, че оправянето му ще струва към 50 лева.


Начална цена: 270 лв
Стъпка: 30 лв

Крайна дата на аукциона: 18.2.16г
Ако няма бидове до тогава, то мога да удължа срока на търга.
BIN: 450лв

За въпроси - лично съобщение

Както винаги сте свободни да спамите, хейтвате в темата и да обяснявате как това, което продавам не струва.


Поздрави,

! Всички бидове от Uphero се смятат за невалидни, независимо от предложената сума !
 

Прикачени файлове

  • 11227963_1688038571416282_2008262134413568892_n.png
    11227963_1688038571416282_2008262134413568892_n.png
    339.1 KB · Преглеждания: 17
Последно редактирано:
От: Форум за безплатни обяви

Чакай сега, ти не го ли купи наскоро. Отделно тия дни пусна тема където предлагаше платена реклама в него, а сега го продаваш?!?
 
От: Форум за безплатни обяви

Допълвам, че към цената влиза и профил в Аналитикс. Давам временен достъп на всички заинтересовани.

Пропуснах да спомена, че си запазвам правото да не приемам бидове от хора, с които не искам да работя, независимо дали са по правилата на търга.
 
От: Форум за безплатни обяви

Чакай сега, ти не го ли купи наскоро. Отделно тия дни пусна тема където предлагаше платена реклама в него, а сега го продаваш?!?

Темата вече не е актуална, можеш да видиш, че преди да пусна темата е редактирана и никой не си е платил реклама във форума. Купен е лятото, да - просто нямам време да го развивам.
 
От: Форум за безплатни обяви

Темата вече не е актуална, можеш да видиш, че преди да пусна темата е редактирана и никой не си е платил реклама във форума. Купен е лятото, да - просто нямам време да го развивам.

Добре, какво си инвестирал и доразвил, че да му търсиш тази цена сега, след като си го купил за 130лв лятото?

И извинявай, ама как изведнъж нямаш време да го развиваш след като предната седмица искаш пари за реклама в него?

Маааалко несериозно ми се вижда всичко това.
 
От: Форум за безплатни обяви

Кой реши,че съм го купил за 130 лева? Някакъв документ да ми представи, моля. И нека напомня, че никъде няма закон за това колко повече или по-малко трябва да е цената за продан от тази, на която съм го купил. Това какво съм "бърсал с парцала" не е нито ваша работа, нито ви интересува. Не мога да разбера защо трябва да цапаме търга, от яд може би?! Или от това, че нямаме личен живот и прекарваме цялото си време в тролене? Не знам.

Добре, какво си инвестирал и доразвил, че да му търсиш тази цена сега, след като си го купил за 130лв лятото?

И извинявай, ама как изведнъж нямаш време да го развиваш след като предната седмица искаш пари за реклама в него?

Маааалко несериозно ми се вижда всичко това.

Момче, ще ти напомня отново, че не си никакъв орган, който да следи кой какво е доразвивал и каква цена му търси. Като не искаш да купуваш, просто излез от темата. Никой не е залъган от тази оферта за реклама, бъди спокоен - както виждаш е заличена преди появата на тази тема.
 
От: Форум за безплатни обяви

Кой реши,че съм го купил за 130 лева? Някакъв документ да ми представи, моля. И нека напомня, че никъде няма закон за това колко повече или по-малко трябва да е цената за продан от тази, на която съм го купил. Това какво съм "бърсал с парцала" не е нито ваша работа, нито ви интересува. Не мога да разбера защо трябва да цапаме търга, от яд може би?! Или от това, че нямаме личен живот и прекарваме цялото си време в тролене? Не знам.



Момче, ще ти напомня отново, че не си никакъв орган, който да следи кой какво е доразвивал и каква цена му търси. Като не искаш да купуваш, просто излез от темата. Никой не е залъган от тази оферта за реклама, бъди спокоен - както виждаш е заличена преди появата на тази тема.

Май сбърка адреса. Момче ще викаш на детенцето в огледалото. И тук си пролича какъв си бизнесмен-мизерник :)
 
От: Форум за безплатни обяви

Ивайло ти не разбра ли две прости неща:
1. Дребните ти тарикатлъци без никакви реални знания и възможности не са начин за изкарване на пари.
2. В този форум с теб "бизнес" може да завърти само някой, който няма представа какъв повърхностен мишкар си.

Аууу мислех, че не може да стане по-нагло и лицемерно....:(

8626322J.jpg



Сериозно ли?:mad:
Развива се "момчето". Преди година бръмчеше на подарени домейни с 20$ профит :D
 

Горе