Форум за политика

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Продавам форум за политика. Не знам защо го направих, нещо се вдъхнових по едно време, ама на другия ден ми мина:lol:

Някой ако иска да си спести един два дена по инсталация, търсене на тема, конфигурация и писане на стотина олигофренични мнения, да участва в търга.

Началната цена е 5 USD, стъпка 2 USD. Търга изтича в 23.59 ч.тази вечер.


Форума може да видите тук

Темата е отворена за спам, както винаги:)


Забравил съм да уточня, че плащането е с пейпал, то е близко до акъла за такива суми, но все пак да кажа...
 
Последно редактирано:
От: Форум за политика

Това е яка оферта :twisted:
Но малко ми е странно, защото никога съм нямала форум. А само да наддавам, няма да е интересно.
Защо ти е минало? Знаеш ли какви пари може да изкараш по предизборни кампании?
Я се стигни и недей да губиш потенциално добра възможност за печелба :)
Ако искаш ще помагаме, но не се отказвай!
 
От: Форум за политика

Това е яка оферта :twisted:
Но малко ми е странно, защото никога съм нямала форум. А само да наддавам, няма да е интересно.
Защо ти е минало? Знаеш ли какви пари може да изкараш по предизборни кампании?
Я се стигни и недей да губиш потенциално добра възможност за печелба :)
Ако искаш ще помагаме, но не се отказвай!

А не, на мен като ми изстине нещо от сърцето, продавам го... Потенциално добри възможности под път и над път.... Пък и сега съм зарибен по други неща и съвсем не ми се занимава.
 
От: Форум за политика

Но малко ми е странно, защото никога съм нямала форум.

Леле. Касиии, как ми се откри!? :lol:

Веднага "нападам" - Това с големия шрифт хич не ми звучи добре! Бих го заменил с "никога не съм имал форум"! :cry:

Обаче сега се хващам, че изобщо не съм прав да те заяждам, защото ти си чистокръвна жена. :|
И ако предположим, че си подложена на небивал интерес от мъжкия пол, то използването на двойно отрицание в твоята реч
е напълно разбираемо! :D
Който вземе форума да свирка - аз много обичам да си тренирам черноречието върху политици! Плюя ги качествено!
Нямам любима партия и лидер! Не гласувам, но не пасувам и ги нареждам по реда на номерата!
Моя е идеята над всеки гроб на политик да си изгражда луксозна обществена тоалетна! :lol:
Кръстена на него и построена с неговите пари! :D
 
От: Форум за политика

Забравил съм да уточня, че плащането е с пейпал, то е близко до акъла за такива суми, но все пак да кажа...
 
От: Форум за политика

Извинявай за спама но ако спечеля търга може ли плащането да стане в сряда понеже утре съм на работа , а работя по 24часа?
 
От: Форум за политика

Какъв е проблема да се плати веднага след търга? Аз ще приготвя файловете и базата, мятам ти и домейна и след 2 минути сме готови.
 
От: Форум за политика

Честито на печелившия!

Аз ще го поглеждам понякога :) харесва ми ... името на домейна bgmaskari ...
 
От: Форум за политика

Утре да не почне наддаването надолу :) Много гледам търговците на запуснати складове по Хистори ТВ май :D
 
От: Форум за политика

Що така продаваш форум за политика, точно преди изборите. Сега ще пада яка далавера ако успееш да развиеш форума и го налазят троловете, ще го вдигнат в топ-а за 1 седмица :D
 

Горе