Фризьорски салон

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,


така като гледам не става само с интернет бизнеса. Имам едни идеи и искам да отворя фризьорски салон ,намерил съм и кой да работи,мисля че има доста пари в този офлайн бизнес.
Има ли запознати как може да се отвори такъв салон , какъв магазин трябва да е , големина, какви документи трябва да имам,трудно ли става ,лесно ли е,колко се чака.. Също така като за начало каква сума ще ми трябва ,например за машини, столчета такива специални т.н. Ако има малко по запознати с такъв бизнес моля да ме напътстват някак си...


П.С. Ако някой пък знае колко печелят на ден или на месец средно ,да сподели няма да е излишна информацията.
 
От: Фризьорски салон

може да съм ти полезен на лс...
 
Последно редактирано:
Re: От: Фризьорски салон


devilx != deivi

Не разбрах ,защо ми показваш за некорекния потребител,но аз не търся партниор ,просто искам информация около отварянето на салон.

Явно просто е объркал прякорите, защото привидно са подобни, особено ако четеш набързо ;)
 
От: Re: От: Фризьорски салон

devilx != deivi



Явно просто е объркал прякорите, защото привидно са подобни, особено ако четеш набързо ;)
Да така е. Извинявам се. Плюс това във въпросната тема се говореше, че другия потребител е в този бизнес. Ще коригирам мнението ми.
 
От: Фризьорски салон

и аз погледнах преди да пиша :)
 

Горе